Odzyskiwanie danych w Opolu

Rozbiłeś wyświetlacz i chcesz oddać telefon do serwisu. Obawiasz się jednak, że podczas naprawy uszkodzonego telefonu w Opolu zostanie wykonany restart do ustawień fabrycznych. W efekcie czego podczas drobnej naprawy możesz utracić więc wszystkie zdjęcia, filmy i listę kontaktów. Zgłoś się do laboratorium FORTIS Recovery, aby odzyskać dane wraz z usługą naprawy telefonu. Usługa odzyskiwania danych w Opolu może być jedynym ratunkiem dla Twoich utraconych zdjęć i plików.

Utrata danych

Dane elektroniczne przechowywane są na nośnikach cyfrowych, których specyficzna budowa sprawia, iż często są urządzeniami awaryjnymi. Przechowując jakiekolwiek dane w formie cyfrowej należy liczyć się więc z ryzykiem ich utraty. Skutkiem usterek może być brak dostępu do danych zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dlatego tak ważne jest pamiętanie o regularnym wykonywaniu kopii zapasowych wszystkich plików. W innym przypadku jedynym sposobem na przywrócenie dostępu do informacji jest profesjonalne odzyskiwanie danych.

Profesjonalne odzyskiwanie danych w Opolu

Odzyskiwanie danych z telefonu, tabletu czy dysku stanowi dodatkową usługę, wymagającą specjalistycznych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań programowo-sprzętowych oraz odpowiednich, sterylnych warunków. Usługa ta świadczona jest przez profesjonalne laboratoria gwarantujące wysoki poziom obsługi. Wysoce specjalistyczny serwis wymaga wiedzy i doświadczenia oraz odpowiedniego zaplecza technologicznego.

Choć na rynku istnieje wiele podmiotów posiadających w swojej ofercie odzyskiwanie danych z dysku, to nie każdy posiada odpowiednie przygotowanie do realizacji tego typu usług. Za pośrednictwem FORTIS Recovery w Opolu odzyskasz dane z takich nośników jak smartfon, iPhone, tablet, dysk HDD, SSD czy SSHD, karta SD, pendrive i innych.

Odzyskiwanie danych w Opolu przez FORTIS Recovery

Opole, ul. Alojzego Dambonia 10, punkt przyjęć: VRITEC
godziny otwarcia poniedziałek 10 – 18, wtorek 8 – 17, środa 10 – 20, czwartek 8 – 17, piątek 10 – 18, sobota 10 – 14.

Punkt przyjęć FORTIS Recovery – VRITEC

Specjaliści odpowiedzialni za odzyskiwanie danych w Opolu mają niezbędną wiedzę i doświadczenie, przez co są odpowiednio przygotowani do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Firma FORTIS Recovery przestrzega procedur bezpieczeństwa zabezpieczając nośniki i odzyskane cyfrowe informacje przed dostępem nieuprawnionych osób trzecich. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i własne laboratorium odzyskiwania danych. Zajmujemy się profesjonalnym odzyskiem zasobów cyfrowych. Nie musisz posiadać kopii zapasowej – niezależnie od zakresu uszkodzeń i ilości utraconych plików masz szansę odzyskać nawet 100% danych.

W naszym laboratorium jesteśmy w stanie odzyskać dane ze sprawnych, uszkodzonych i zablokowanych urządzeń. Wybierz najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika: osobiście w naszym punkcie w Opolu lub za pośrednictwem kuriera.

[Tutaj] znajdziesz listę innych naszych partnerów w całej Polsce.

Dla Twojej wygody oferujemy również bezpłatnego kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę skąd tylko chcesz – Zamów kuriera tutaj.

4 wzmianki o “Odzyskiwanie danych w Opolu”

  1. Can I simply say what a relief to find an individual who truly understands what they
    are discussing online. You actually understand
    how to bring an issue to light and make it important. A lot more people really need to check this out and understand this side of your story.
    I can’t believe you aren’t more popular because you surely possess
    the gift.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *