ODZYSKIWANIE DANYCH Z KARTY SD

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z karty SD/microSD

Karta SD (z ang. secure digital) to półprzewodnikowe nośniki danych, działające w technologii flash.

Standard kart pamięci został opracowany przez firmy Panasonic, SanDisk i Toshiba w 2000 roku. Karty pamięci powszechnie wykorzystuje się w wielu urządzeniach mobilnych do zapisu pozyskanych z nich danych. W przypadku smartfonów czy tabletów są to zdjęcia, dane ściągnięte z internetu czy pliki muzyczne. W aparatach fotograficznych i kamerach wideo na kartach pamięci zapisywane są fotografie i filmy. Nawet giganci, tacy jak Samsung czy Sony, dostosowują własne urządzenia do standardu kart SD/microSD.

Profesjonalne odzyskiwanie danych z karty SD / micro SD

Od lat przenośne nośniki danych wykorzystywane są przede wszystkim w naszych urządzeniach mobilnych. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że z czasem ulegają one po prostu zużyciu. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek napotkać komunikat: Karta pamięci/nośnik uszkodzony? Jest to dość popularne zjawisko, gdyż bardzo często zmieniając poszczególne telefony, nie wymieniamy kart microSD. Odzyskiwanie danych tego typu bywa nieco bardziej problematyczne i wymagające wiedzy. Nie spisuj jednak od razu wszystkiego na straty! Nie od dzisiaj zajmujemy się takimi przypadkami. Wystarczy, że dostarczysz nam zepsuty nośnik, a my zajmiemy się resztą! Czy warto odzyskiwać pliki z kart microSD i SD? Odpowiedź jest raczej oczywista – z pewnością nie bez powodu poszukujesz specjalistów, którzy po prostu przywrócą Twoje dane z karty SD lub micro SD.

Różnica między kartą SD a kartą microSD, to przede wszystkim rozmiar. W obu przypadkach używana jest ta sama technologia, karty SD mają pojemność nawet do  512 GB, natomiast microSD nawet do 1TB.  To, który typ karty powinieneś wybrać, zależy od rodzaju wejścia, jakie posiada Twoje urządzenie elektroniczne oraz jak duża pojemność jest obsługiwana przez te urządzenie.

Odzyskiwanie danych z karty SD

Uszkodzona karta pamięci? Skasowany plik?
Karta prosi o formatowanie?

Pamiętaj, że odzyskiwanie danych z karty sd jest możliwe prawie w każdym przypadku.
Skorzystaj z naszej pomocy! – profesjonalne odzyskiwanie danych z karty SD.

Czy wiesz, że obsługujemy Klientów na terenie całej Polski?

Znajdziesz nas w takich miastach jak: WarszawaKłodzkoRzeszówNowy Targ, Opole, Katowice, Chrzanów. Dla klientów z innych miast oferujemy darmowy odbiór nośnika przez kuriera z dowolnego adresu.

Jakie są właściwości kart pamięci SD?

Na rynku istnieje mnóstwo różnych rodzajów kart pamięci. Najczęściej wybieranymi są jednak karty SD. Najważniejszymi ich właściwościami zdecydowanie jest pamięć, a dokładniej pojemność karty, która odpowiada za dany gabaryt przechowywania plików. Im większej pojemności posiadamy kartę SD, tym więcej plików na niej zmieścimy. Drugą cechą jest prędkość zapisywania danych. Można znaleźć takie karty, które przesyłają dane dokumenty wolniej, jak i takie, które zrobią to znacznie szybciej.

Jaką wybrać najlepszą kartę pamięci SD do telefonu? Na co zwrócić uwagę?

Zdecydowanie się na konkretną kartę pamięci SD jest bardzo ważne, jeśli zależy Ci na jej bezproblemowym użytkowaniu przez lata. Musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jej rozmiar.
Zwróć również koniecznie uwagę na jej prędkość zapisu oraz odczytu. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości karcie, poszukaj takiej, która posiada wydajny czytnik kart pamięci. Dzięki temu będziesz w stanie włożyć swoją kartę nie tylko do telefonu, ale również do innych sprzętów obsługujących karty pamięci.

Czy odzyskiwanie danych z karty SD jest możliwe?

Twoja karta pamięci może ulec uszkodzeniu. Co wtedy powinieneś zrobić? Przecież na tej karcie miałeś wszystkie ważne foldery, do których teraz nie masz dostępu. Uspokój się i skorzystaj z poniższych rad, w jaki sposób odzyskać swoje dane z karty pamięci.

Najlepszym rozwiązaniem z całą pewnością będzie skorzystanie z pomocy z profesjonalnego serwisu FORTIS Recovery, który na co dzień zajmuje się takimi sprawami. Zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług, jeśli zależy Ci na szybkim i skutecznym odzyskaniu danych. Pod żadnym pozorem nie próbuj robić tego na własną rękę, gdyż każda niewłaściwa operacja na uszkodzonej karcie może zmniejszyć szansę na odzyskanie plików.

Kiedy jesteśmy w stanie odzyskać dane z karty SD?

Odzyskujemy dane w przypadku, gdy:

  • dane zostały skasowane lub sformatowane,
  • urządzenie nie widzi karty SD/microSD,
  • system wyświetla informacje o podłączonej karcie, ale jest ona niedostępna,
  • system wyświetla błędną pojemność karty SD/microSD,
  • po podłączeniu karty SD/microSD pojawia się informacja o konieczności sformatowania nośnika,
  • pliki są widoczna na karcie, lecz nie da się ich otworzyć lub skopiować,
  • karta jest wygięta lub pęknięta.

Odwiedź nas

ul. Nowy Świat 33 lok. 13, Warszawa
ul. Wincentego Witosa 8, Kłodzko
ul. Graniczna 6, 1 piętro, Rzeszów
ul. Kolejowa 13, Nowy Targ
ul. Alojzego Dambonia 10, Opole
ul. Techników 5, Katowice
ul. Wojciecha Weissa 14/1, Kraków
ul. Trzebińska 40 lok. 9, Chrzanów

Zadzwoń do nas

605 882 883