ODZYSKIWANIE DANYCH W OPOLU

Profesjonalne odzyskiwanie danych Opole FORTIS Recovery

Szukasz sposobu na przywrócenie zdjęć w Twoim telefonie? Odzyskiwanie danych w Opolu przez FORTIS Recovery jest dobrym pomysłem nawet jeśli nie wiesz, dlaczego ich nie masz.

Równie dobrym będzie jednak przywrócenie danych z kopii zapasowej. Internetowi spryciarze mają rację, bez profesjonalnego odzyskiwania danych możesz sobie poradzić. Pod warunkiem, że świadomie wykonujesz kopie wszystkich danych, na których może Ci zależeć. Odzyskiwanie danych to przede wszystkim koło ratunkowe na wypadek, kiedy kopia to za mało lub nie istnieje.
Jesteśmy dla Ciebie przy ulicy…. Aktualne godziny dostępności placówki, w których możesz zlecić odzyskiwanie danych FORTIS Recovery w Opolu, znajdziesz na końcu artykułu. Jeśli jest Ci nie po drodze, możesz przesłać nam zgłoszenie zdalnie i bez wychodzenia z domu skorzystać z usługi kurierskiej.

Odzyskiwanie danych Opole

Opole

ul. , punkt przyjęć: otwarte:
Odzyskiwanie danych w Opolu możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Odzyskiwanie danych i zdjęć z telefonu Opole FORTIS Recovery

W nieprofesjonalnych kopiach zapasowych najczęściej brakuje multimediów. Dlatego to chęć przywrócenia usuniętych zdjęć jest najczęstszą przyczyną, dla której odzyskiwanie danych jest wykonywane. Przekonać się o tym możesz w banalny sposób. Wystarczy, że straciłeś dane przez przypadkowy restart do ustawień fabrycznych.Kilka ryzykownych działań w ustawieniach i twój telefon działa sprawniej. Pozbył się bowiem kilku uciążliwych aplikacji, przywracając się do ustawień początkowych.
Logujesz się na konto Google i wszystko wraca do normy. Masz nawet wiadomość, którą otrzymałeś przed godziną, choć żadnej kopii w życiu nie wykonałeś. Brakuje tylko kilkudziesięciu zdjęć. Jeśli nie wiesz jakim cudem i chcesz sprawdzić, jak działa aplikacja do odzyskiwania danych, właśnie zamierzasz pozbawić się szansy na odzyskanie utraconych treści. A przecież nie jesteś osobą, która ze złamaną nogą idzie do czarownika, zamiast do lekarza.
Zdjęcia, tak jak wszystkie dane nie znikają bez przyczyny. Nawet telefon, który wypadł Ci z ręki, a jego wyświetlacz jest pajęczą siecią, nadal może być źródłem cennych dla Ciebie danych. Wystarczy odpowiednio je odczytać i na tym polega profesjonalne odzyskiwanie danych z nośników fizycznych. Niezależnie, czy jest to dysk SSD, pendrive, tablet czy Twój telefon. Wymaga wiedzy, precyzji i odpowiednich narzędzi oraz warunków. Dlatego odzyskiwanie danych ma sens, jeśli są one istotne, a ich kopia jest niemożliwa do wykorzystania.
Kiedy Twój telefon postanowił zrestartować się do ustawień fabrycznych podczas ładowania, spróbuj przywrócić kopię danych. Nawet jeśli nie robiłeś jej świadomie, mogłeś dysponować jej wykonywanie przy okazji logowania w aplikacji do odbioru poczty elektronicznej. Wczytanie kopii często wystarcza i jeśli stan danych Ci odpowiada, poszukaj dobrego serwisu urządzeń mobilnych. Dopiero jeśli nie wiesz co robić lub kopia jest niepełna, przestań używać telefonu i przynieś go do jednej z naszych placówek partnerskich FORTIS Recovery odzyskiwanie danych w Opolu.

Co oferuje Ci odzyskiwanie danych Opole FORTIS Recovery?

W FORTIS Recovery Opole odzyskujemy dane. Oznacza to, że nie wyczarujemy ich z kapelusza, ani nie pobierzemy z kopii zapasowej. Gwarantujemy za to:
 • bezinwazyjne oraz inwazyjne metody ekstrakcji danych bezpośrednio z nośników fizycznych,
 • czytelne etapy realizacji usługi i gwarancję zwrotu urządzenia w określonym stanie,
 • wstępną diagnostykę laboratoryjną, która nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy i służy do określenia kosztów, terminu i szans powodzenia procesu odzyskiwania.

Z jakich nośników odzyskiwanie danych w Opolu jest dostępne?

W laboratorium FORTIS Recovery profesjonalnie odzyskamy dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD,
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • nośnikach pamięci użytkowanych w Data Center,
 • nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Radzimy sobie także z urządzeniami zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. W jakimkolwiek stanie będzie Twój nośnik, gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody nie dojdzie do dalszej dekonstrukcji urządzenia.

Usługa odzyskiwania danych FORTIS Recovery w Opolu krok po kroku

Odzyskiwanie danych Opole

Opole

ul. , punkt przyjęć: otwarte:
Oddając w nasze ręce swój sprzęt i dane, możesz oczekiwać poufności oraz bezpiecznego obchodzenia się z powierzonym urządzeniem. Diagnostykę oraz odzyskiwanie danych wykonujemy tylko w naszym laboratorium w Warszawie. Twój nośnik danych może się w nim znaleźć za pośrednictwem opolskich placówek partnerskich lub kuriera, którego możesz zamówić bez wychodzenia z domu lub biura.
W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub odbierasz samodzielnie w naszej siedzibie.

Usuwanie i odzyskiwanie danych Opole FORTIS Recovery

Fizycznymi nośnikami danych w laboratorium FORTIS Recovery zajmujemy się kompleksowo. Oprócz odzyskiwania możemy także na życzenie trwale usunąć dane w sposób niemożliwy do odczytania w przyszłości. Wystawiamy certyfikaty bezpiecznej utylizacji fizycznych nośników pamięci oraz usuwania danych bez ingerencji w konstrukcję urządzenia. Nasze umiejętności i wiedza posłużą Ci do:
 • dopełnienia formalności w zakresie obrotu danymi,
 • kontroli nad poufnością dokumentów oraz korespondencji,
 • optymalizacji kosztów utrzymywanej elektroniki
 • redukcji zanieczyszczeń.
Którykolwiek cel jest dla Ciebie najistotniejszy, możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Skutecznie odzyskamy treści korespondencji, historie kontaktów i dokumenty z pominięciem blokady urządzenia nałożonego przez Twojego pracownika lub podopiecznego. Przygotujemy dyski, laptopy, tablety, telefony i nadajniki GPS dla nowych użytkowników i do sprzedaży.
Nieużywana elektronika może bezpiecznie zniknąć z magazynu w Twojej firmie i znaleźć nowych właścicieli. W efekcie masz szansę oszczędzić sobie kosztów, a planecie Ziemi ubytku minerałów oraz nadmiaru śmieci. Odwiedź nas w Opolu lub napisz, a dowiesz się, do czego jeszcze możemy Ci się przydać.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883