CENNIK

Sprawdź, ile kosztuje odzyskiwanie danych!

Cena odzyskiwania danych

Rozpoczynamy od ekspertyzy

Abyśmy mogli wycenić usługę, niezbędne jest wykonanie wstępnej diagnozy, dzięki której nasi specjaliści dobiorą odpowiednią metodę, przygotują specjalistyczny sprzęt czy zakupią niezbędne części zamienne, co w rezultacie przyspieszy proces realizacji.

EKSPERTYZA EKONOMICZNA

BEZPŁATNA

/ podczas trwania promocji
EKSPERTYZA STANDARDOWA

399 zł

EKSPERTYZA EKSPRESOWA

1080 zł

CENNIK

Wszystkie ceny odzyskiwania danych zostały podane w wartości brutto.

Cennik odzyskiwania danych – powyższa lista nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Nie wiesz jaka może być cena odzyskiwania danych w Twoim przypadku?

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszym konsultantem, wyjaśnij w jaki sposób utraciłeś dane, nawet jeśli jest to bardzo skomplikowana sytuacja. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta!

INNE USŁUGI

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług?

Nośnik odbierzemy bezpłatnie z dowolnego miejsca w całej Polsce za pomocą kuriera. 
Możesz też go dostarczyć do dowolnego punktu partnerskiego – sprawdź adres w Twoim mieście.

Masz jakieś pytania?

FAQ's

Zapoznaj się z pytaniami najczęściej zadawanymi przez naszych Klientów, może uda Ci się znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie. W innym przypadku zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy każdej informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Koszt procesu odzyskiwania danych zależny jest przede wszystkim od typu nośnika, rodzaju uszkodzenia oraz metody, jakiej będziemy musieli użyć. W niektórych sytuacjach wpływ ma także ilość danych, które należy odzyskać.
Wysyłając do nas nośnik najlepiej jest go odpowiednio owinąć folią bąbelkową, gąbkami czy poduszkami wypełnionymi powietrzem, następnie tak zabezpieczony nośnik wsadzić w pudełko kartonowe. Prosimy również pamiętać o dołączeniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego, który można pobrać na naszej stronie internetowej w zakładce Zamów bezpłatnego kuriera.
Jest nam ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie, ponieważ dobór odpowiedniego dysku zależy głównie od tego do czego ma on nam służyć i jakie jego parametry są dla nas kluczowe. Jednakże bez względu na wybór, zalecamy kupno dwóch nośników i umieszczenia kopii zapasowej naszych danych właśnie na tym drugim nośniku. Kopia zapasowa jest niezwykle ważna i powinna być wykonywana regularnie, by nie musieć w przyszłości korzystać z usługi odzyskiwania danych.
Otrzymujemy dużą ilość takich zapytań. Ze względu na swoją budowę, w przypadku dysków SSD, naprawa nie jest możliwa. Nie naprawiamy także dysków twardych, mimo iż jest to możliwe, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować, iż taki naprawiony dysk będzie działał przez kolejne lata bez awarii. Natomiast możemy zaoferować usługę odzyskiwania danych z takich nośników, serwisujemy także komputery, laptopy, oprogramowanie, telefony czy tablety.
Jeśli dysk jest uszkodzony odradzamy podejmowania się samodzielnych prób odzyskiwania danych. Do otwarcia dysku potrzebne są specjalne narzędzia, często specjalistyczny sprzęt i bardzo dużo precyzji oraz doświadczenia, a wszystkie te warunki bardzo ciężko osiągnąć w warunkach domowych. Niestety często taka ingerencja może wiązać się z pogorszeniem sytuacji, a co za tym idzie zwiększeniem się kosztów za usługę odzyskiwania danych w profesjonalnym laboratorium. W wielu przypadkach nie da się już nic zrobić i dane zostają utracone bezpowrotnie.
W FORTIS Recovery przechowujemy kopię zapasową odzyskanych danych przez 14 dni od momentu przekazania zrealizowanego zlecenia do Klienta, następnie są one automatycznie i bezpowrotnie usuwane z naszych serwerów.
Profesjonalne odzyskiwanie danych z serwerów, macierzy RAID, dysków hdd, dysków ssd, telefonów, pendrive, kart SD, płyt CD/DVD.
Wysoka skuteczność! Odszyfrowywanie baz danych; kasowanie danych.
Odzyskiwanie danych Warszawa, Odzyskiwanie danych Kłodzko, Odzyskiwanie danych Rzeszów, Odzyskiwanie danych Nowy Targ, Odzyskiwanie danych Opole, Odzyskiwanie danych Katowice, Odzyskiwanie danych Kraków, Odzyskiwanie danych Chrzanów,  Odzyskiwanie danych Piaseczno, Odzyskiwanie danych Wrocław, Odzyskiwanie danych Poznań, Odzyskiwanie danych Grudziądz, Odzyskiwanie danych Olkusz, Odzyskiwanie danych Toruń, Odzyskiwanie danych Suwałki, Odzyskiwanie danych Kołobrzeg, Odzyskiwanie danych Płońsk, Odzyskiwanie danych Kutno, Odzyskiwanie danych Ostrów Mazowiecka, Odzyskiwanie danych Mińsk Mazowiecki, Odzyskiwanie danych Szczecin, Odzyskiwanie danych Białogard, Świnoujście, Odzyskiwanie danych Szczecinek, Odzyskiwanie danych Gryfice, Odzyskiwanie danych Police, Odzyskiwanie danych Nowogard, Odzyskiwanie danych Świdwin, Odzyskiwanie danych Pyrzyce, Odzyskiwanie danych Choszczno, Odzyskiwanie danych Goleniów, Odzyskiwanie danych Stargard, Odzyskiwanie danych Nowy Tomyśl, Odzyskiwanie danych Złocieniec, Odzyskiwanie danych Międzyzdroje, Odzyskiwanie danych Lublin.