ODZYSKIWANIE DANYCH W SZCZECINIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Szczecin
FORTIS Recovery

Niech rękę do góry podniesie ten, komu nigdy nie zdarzyło się upuścić telefonu. Może się to zakończyć utratą danych. Pozostałe przyczyny zniknięcia zawartości smartfona to: problemy z oprogramowaniem, zalane urządzenie, rozbity wyświetlacz, czy uszkodzenie podzespołów, niedziałający telefon. Niezależnie od tego, jaki jest powód utraty danych z telefonu, pomożemy Ci je odzyskać.

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu, laptopa czy dysku SSD w Szczecinie pomoże w poprawie sytuacji. Skorzystaj z pomocy specjalistów oferujących bezpieczne i poufne przywracanie wszystkich plików. Jeśli Twoje dane nie są warte ryzyka, do diagnostyki i odzyskania danych możesz wykorzystać nasze profesjonalne laboratorium FORTIS Recovery. Nasza placówka partnerska znajduje się w Szczecinie w dwóch lokalizacjach: przy aleji Bohaterów Warszawy 42, Galeria Turzyn oraz przy ul. Wiosennej 32, Galeria Gryf.

Odzyskiwanie danych Szczecin

ul. Wiosenna 32,
punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Gryf
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21

Aleja Bohaterów Warszawy 42,

punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Turzyn
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21

Odzyskiwanie danych w Szczecinie możesz zlecić w jednym z dwóch naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Odzyskiwanie danych w Szczecinie– jak działamy?

Wszystko zaczyna się od Twojej decyzji. To od Ciebie zależy, czy chcesz przyjść do naszego punktu partnerskiego w Szczecinie osobiście, czy jednak wysłać uszkodzony nośnik kurierem. Jeżeli wybierasz tę drugą opcję, to musisz tylko wypełnić krótki formularz. Kurier przyjedzie do Ciebie bezpłatnie. Potrzebujemy Twoich podstawowych danych osobowych, takich, jak: imię, nazwisko, numer telefonu, adres. Dodatkowo musisz wybrać datę przyjazdu kuriera. Na koniec określ nośnik, z którego musimy odzyskać dane i krótko opisz problem. To nam pomoże w szybszym i trafniejszym postawieniu diagnozy. Uchroni Cię też przed ponoszeniem niepotrzebnie dodatkowych kosztów.

Co dalej będzie się działo z Twoim smartfonem? Gdy już dostaniemy go w nasze ręce, to przeprowadzamy ekspertyzę. Możesz wybrać, czy ma być ekonomiczna, czy ekspresowa. Później robimy wycenę. Po wycenie możesz jeszcze zrezygnować z usługi odzyskiwania utraconych danych w punkcie partnerskim w Szczecinie, oczywiście bezkosztowo.

Gdy mamy już Twoją akceptację kosztów, to przystępujemy do pracy. Zawsze staramy się jak najszybciej odzyskać dane. Jeżeli nam się to uda, to wysyłamy nośnik z odzyskanymi informacjami do Ciebie kurierem. Na samym końcu prosimy Cię o pozostawienie opinii. Najlepiej pozytywnej. Będzie nam bardzo miło.

Jak odzyskać dane ze smartfona w Szczecinie?

Tutaj wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest Twój telefon. Nie włącza się? Ma uszkodzony wyświetlacz? A może jest sprawny, tylko nie ma na nim żadnych danych? Po dokładnym obejrzeniu urządzenia możesz przystąpić do dalszych czynności.

Samodzielne odzyskiwanie danych ze smartfona może opierać się na następujących metodach:
 • wyjęciu i sczytaniu karty pamięci;
 • pobranie danych z chmury (konieczne jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej);
 • podłączenie smartfona do komputera lub laptopa;
 • oddanie telefonu do serwisu;
 • skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych w Szczecinie.

Musisz mieć jednak świadomość, że niektóre uszkodzenia telefonu uniemożliwiają odzyskanie utraconych danych. Wtedy nawet najlepsi specjaliści w tej dziedzinie są bezradni. Dlatego tak mocno podkreślamy tutaj, że bardzo ważna jest profilaktyka. Polega ona na regularnym aktualizowaniu oprogramowania oraz wykonywania kopii zapasowych posiadanych danych. Im ważniejsze i trudniejsze do odzyskania dane, przechowujesz na smartfonie, tym częściej powinieneś robić kopie zapasowe.

Odzyskiwanie danych w Szczecinie w telefonu, który się nie włącza

W takiej sytuacji samemu bardzo trudno będzie Ci cokolwiek zdziałać. Najważniejsze jest ustalenie przyczyny utraty danych i uszkodzenia smartfona. Możesz wtedy oddać go do serwisu zajmującego się naprawą telefonów. Musisz od razu uprzedzić pracujących tam specjalistów, że zależy Ci na zgraniu danych z telefonu. Jednak taka naprawa zazwyczaj jest dosyć kosztowna i ryzykowna. Może skończyć się tak, że nie będziesz miał ani danych, ani sprawnego smartfona. Co możesz zrobić?

Zostaje Ci jeszcze próba podłączenia płyty głównej do komputera. Jednak do tego jest wymagana dosyć rozległa wiedza z zakresu elektroniki i budowy telefonu. W przeciwnym razie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uszkodzisz smartfona jeszcze bardziej. A wtedy o odzyskaniu utraconych danych będziesz mógł wyłącznie pomarzyć. Jeżeli mimo wszystko chcesz podjąć to ryzyko, to najpierw musisz wyjąć płytę główną ze smartfona. Kolejnym krokiem jest znalezienie na niej odpowiednich punktów i podłączenie jej do komputera. Jednak nie zawsze wykonanie tych czynności jest możliwe. Niektóre smartfony są skonstruowane w taki sposób, aby nie dało się niczego z nich wyjąć samodzielnie. Im nowszy model, tym jest z trudniej się do niego dostać.

Biorąc pod uwagę wszystko, co wyżej napisaliśmy, naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszego punktu partnerskiego w Szczecinie. Odzyskiwaniem danych z różnych modeli smartfonów zajmujemy się profesjonalnie od lat. Zachęcamy Cię do zapoznania się z pozytywnymi opiniami naszych klientów. Nie jesteśmy cudotwórcami, ale mamy odpowiednią wiedzę do tego, aby Ci pomóc. Dajemy słowo, że gdy tylko to będzie możliwe, to odzyskamy utracone informacje i dane z Twojego smartfona. Naprawę zaczniemy od ocenienia, w jakim stopniu cała akcja może zakończyć się sukcesem.

Czy odzyskiwanie danych w Szczecinie jest możliwe?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:

 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.

Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Odzyskiwanie danych Szczecin przez FORTIS Recovery

Pierwszy etap polega na ocenie stanu Twojego urządzenia, wyborze optymalnej metody odzyskiwania danych oraz ocenie szans powodzenia tego procesu. Następnie otrzymasz od nas wyniki ekspertyzy, a po zapoznaniu się z nim podejmiesz wiążącą decyzję. Akceptacja metod i kosztów usługi skutkuje przejściem do właściwej usługi odzyskiwania danych. Wszelkie działania podejmujemy po konsultacji z Tobą, a jakiekolwiek zmiany wymagają Twojej zgody.

Gwarantujemy bezpieczeństwo urządzenia oraz poufność danych. Zarówno diagnostyka, jak i odzyskiwanie danych wykonujemy w specjalistycznym laboratorium w Warszawie. Potrzebujesz profesjonalnej usługi odzyskiwania danych? Znajdziesz nas w Szczecinie w dwóch lokalizacjach: przy aleji Bohaterów Warszawy 42, Galeria Turzyn oraz przy ul. Wiosennej 32, Galeria Gryf. Sprawdź godziny otwarcia placówki i osobiście zleć odzyskiwanie danych FORTIS Recovery lub prześlij nam elektroniczne zgłoszenie i odzyskaj dane bez wychodzenia z domu.

Szczecin

ul. Wiosenna 32,
punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Gryf
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21

Aleja Bohaterów Warszawy 42,

punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Turzyn
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Szczecinie.

Zalety odzyskiwania danych w laboratorium FORTIS Recovery w Szczecinie

Oferujemy kompleksowe usługi odzyskiwania plików z fizycznych nośników danych w profesjonalnym laboratorium. Nasza oferta obejmuje ponadto trwałe usuwanie danych, dzięki któremu będą one niemożliwe do odzyskania w przyszłości. Usuwamy dane bez ingerencji w konstrukcję urządzenia oraz w bezpieczny sposób utylizujemy nośniki pamięci, czego potwierdzeniem są wystawiane przez nas certyfikaty.

Dokładamy wszelkich starań w celu redukcji zanieczyszczeń oraz optymalizacji kosztów utrzymania. Przekazując nam sprzęt i dane, możesz oczekiwać, że będziemy się z nim bezpiecznie obchodzić. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że dopełnimy wszelkich formalności w zakresie obrotu danymi i zapewnimy poufność. Do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wyróżnia nas skuteczność – jesteśmy w stanie odzyskać wszelkie dane, począwszy od historii kontaktów i treści korespondencji, po multimedia i dokumenty firmowe. Odzyskane dane wraz z ekstrahowanym urządzeniem możesz odebrać samodzielnie w FORTIS Recovery Szczecin lub za pośrednictwem kuriera.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach. Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. To wiele dla nas znaczy i pozwala nam się dynamicznie rozwijać.
Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Zadzwoń do nas

605 882 883