Profesjonalne odzyskiwanie danych Szczecin
FORTIS Recovery
Niech rękę do góry podniesie ten, komu nigdy nie zdarzyło się upuścić telefonu. Może się to zakończyć utratą danych. Pozostałe przyczyny zniknięcia zawartości smartfona to: problemy z oprogramowaniem, zalane urządzenie, rozbity wyświetlacz, czy uszkodzenie podzespołów, niedziałający telefon. Niezależnie od tego, jaki jest powód utraty danych z telefonu, pomożemy Ci je odzyskać.
Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu, laptopa czy dysku SSD w Szczecinie pomoże w poprawie sytuacji. Skorzystaj z pomocy specjalistów oferujących bezpieczne i poufne przywracanie wszystkich plików. Jeśli Twoje dane nie są warte ryzyka, do diagnostyki i odzyskania danych możesz wykorzystać nasze profesjonalne laboratorium FORTIS Recovery. Nasza placówka partnerska znajduje się w Szczecinie w dwóch lokalizacjach: przy aleji Bohaterów Warszawy 42, Galeria Turzyn oraz przy ul. Wiosennej 32, Galeria Gryf.
Odzyskiwanie danych Szczecin
ul. Wiosenna 32,
punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Gryf
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21
Aleja Bohaterów Warszawy 42,
punkt przyjęć: Lockon Sklep GSM, Galeria Turzyn
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 – 21
Odzyskiwanie danych w Szczecinie możesz zlecić w jednym z dwóch naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.
Odzyskiwanie danych w Szczecinie– jak działamy?
Wszystko zaczyna się od Twojej decyzji. To od Ciebie zależy, czy chcesz przyjść do naszego punktu partnerskiego w Szczecinie osobiście, czy jednak wysłać uszkodzony nośnik kurierem. Jeżeli wybierasz tę drugą opcję, to musisz tylko wypełnić krótki formularz. Kurier przyjedzie do Ciebie bezpłatnie. Potrzebujemy Twoich podstawowych danych osobowych, takich, jak: imię, nazwisko, numer telefonu, adres. Dodatkowo musisz wybrać datę przyjazdu kuriera. Na koniec określ nośnik, z którego musimy odzyskać dane i krótko opisz problem. To nam pomoże w szybszym i trafniejszym postawieniu diagnozy. Uchroni Cię też przed ponoszeniem niepotrzebnie dodatkowych kosztów.
Co dalej będzie się działo z Twoim smartfonem? Gdy już dostaniemy go w nasze ręce, to przeprowadzamy ekspertyzę. Możesz wybrać, czy ma być ekonomiczna, czy ekspresowa. Później robimy wycenę. Po wycenie możesz jeszcze zrezygnować z usługi odzyskiwania utraconych danych w punkcie partnerskim w Szczecinie, oczywiście bezkosztowo.
Gdy mamy już Twoją akceptację kosztów, to przystępujemy do pracy. Zawsze staramy się jak najszybciej odzyskać dane. Jeżeli nam się to uda, to wysyłamy nośnik z odzyskanymi informacjami do Ciebie kurierem. Na samym końcu prosimy Cię o pozostawienie opinii. Najlepiej pozytywnej. Będzie nam bardzo miło.
Jak odzyskać dane ze smartfona w Szczecinie?
Tutaj wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest Twój telefon. Nie włącza się? Ma uszkodzony wyświetlacz? A może jest sprawny, tylko nie ma na nim żadnych danych? Po dokładnym obejrzeniu urządzenia możesz przystąpić do dalszych czynności.
Samodzielne odzyskiwanie danych ze smartfona może opierać się na następujących metodach:
- wyjęciu i sczytaniu karty pamięci;
- pobranie danych z chmury (konieczne jest wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej);
- podłączenie smartfona do komputera lub laptopa;
- oddanie telefonu do serwisu;
- skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych w Szczecinie.
Musisz mieć jednak świadomość, że niektóre uszkodzenia telefonu uniemożliwiają odzyskanie utraconych danych. Wtedy nawet najlepsi specjaliści w tej dziedzinie są bezradni. Dlatego tak mocno podkreślamy tutaj, że bardzo ważna jest profilaktyka. Polega ona na regularnym aktualizowaniu oprogramowania oraz wykonywania kopii zapasowych posiadanych danych. Im ważniejsze i trudniejsze do odzyskania dane, przechowujesz na smartfonie, tym częściej powinieneś robić kopie zapasowe.
Odzyskiwanie danych w Szczecinie w telefonu, który się nie włącza
W takiej sytuacji samemu bardzo trudno będzie Ci cokolwiek zdziałać. Najważniejsze jest ustalenie przyczyny utraty danych i uszkodzenia smartfona. Możesz wtedy oddać go do serwisu zajmującego się naprawą telefonów. Musisz od razu uprzedzić pracujących tam specjalistów, że zależy Ci na zgraniu danych z telefonu. Jednak taka naprawa zazwyczaj jest dosyć kosztowna i ryzykowna. Może skończyć się tak, że nie będziesz miał ani danych, ani sprawnego smartfona. Co możesz zrobić?
Zostaje Ci jeszcze próba podłączenia płyty głównej do komputera. Jednak do tego jest wymagana dosyć rozległa wiedza z zakresu elektroniki i budowy telefonu. W przeciwnym razie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uszkodzisz smartfona jeszcze bardziej. A wtedy o odzyskaniu utraconych danych będziesz mógł wyłącznie pomarzyć. Jeżeli mimo wszystko chcesz podjąć to ryzyko, to najpierw musisz wyjąć płytę główną ze smartfona. Kolejnym krokiem jest znalezienie na niej odpowiednich punktów i podłączenie jej do komputera. Jednak nie zawsze wykonanie tych czynności jest możliwe. Niektóre smartfony są skonstruowane w taki sposób, aby nie dało się niczego z nich wyjąć samodzielnie. Im nowszy model, tym jest z trudniej się do niego dostać.
Biorąc pod uwagę wszystko, co wyżej napisaliśmy, naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszego punktu partnerskiego w Szczecinie. Odzyskiwaniem danych z różnych modeli smartfonów zajmujemy się profesjonalnie od lat. Zachęcamy Cię do zapoznania się z pozytywnymi opiniami naszych klientów. Nie jesteśmy cudotwórcami, ale mamy odpowiednią wiedzę do tego, aby Ci pomóc. Dajemy słowo, że gdy tylko to będzie możliwe, to odzyskamy utracone informacje i dane z Twojego smartfona. Naprawę zaczniemy od ocenienia, w jakim stopniu cała akcja może zakończyć się sukcesem.
Czy odzyskiwanie danych w Szczecinie jest możliwe?
W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:
-
smartfona,
-
iPhone’a,
-
tabletu,
-
dysku HDD,
-
dysku SSD,
-
dysku SSHD
-
pendrive’a (pamięci USB),
-
karty SD/microSD,
-
nadajnika GPS,
-
dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
-
serwera,
-
każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.