ODZYSKIWANIE DANYCH W PIASECZNIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Piaseczno
FORTIS Recovery

Właśnie wróciłeś z długo wyczekiwanego wyjazdu na narty. Odpocząłeś. Po raz pierwszy od wielu miesięcy udało Ci się gdzieś wyrwać. Jakoś wszyscy dobrze się bawili, więc miałeś okazję nie tylko do szusowania po stokach, ale też do robienia rodzinnych zdjęć. Ze względu na to, że już kiedyś przechodziłeś gehennę z uszkodzoną kartą SD, to teraz postanowiłeś być ostrożniejszy. Od razu przegrałeś całą jej zawartość na laptopa. Teraz masz pewność, że Twoje zdjęcia są bezpieczne i nic złego się nim nie przydarzy.

Jednak niestety w Twoim przypadku zadziałało jedno z 10 praw Murphy’ego. Mówi ono o tym, że: „Jeśli coś może zawieść, to zawiedzie”. W tym przypadku był to oczywiście laptop, a właściwie znajdujący się w nim dysk twardy. Twoja córka uradowana tym, że wróciła do domu, już następnego dnia przez przypadek zrzuciła laptopa z kanapy. Był tam, bo… właśnie przeglądałeś zdjęcia z wyjazdu. Decydowałeś, które z nich najlepiej wywołać i włożyć do albumu. Gdy podniosłeś laptop okazało się, że matryca jest w kawałkach i urządzenie się nie uruchamia. Strata laptopa to jedno, ale jeszcze bardziej zabolało Cię to, że nie masz już zdjęć. Czy są jakieś szanse na odzyskanie zdjęć z uszkodzonego dysku w Piasecznie?

Odzyskiwanie danych Piaseczno

Piaseczno

ul. Wojska Polskiego 58, punkt przyjęć: MS SERVICE

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 18, sobota 10 – 14

Odzyskiwanie danych w Piasecznie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych w Piasecznie – od czego zacząć?

Dyski twarde wbrew swojej nazwie wcale nie są takie wytrzymałe. Mogą ulegać różnego rodzaju uszkodzeniom. Możemy je podzielić na: logiczne, fizyczne i elektroniczne. Upadek dysku zaliczamy do tej drugiej kategorii. Mogą one wynikać między innymi z porysowania powierzchni talerzy, zatarcia silnika, uszkodzenia głowic albo przyklejenia ich do talerzy.

Jakie są objawy uszkodzenia dysku? Kiedy odzyskujemy dane w Piasecznie?

W Twoim przypadku mamy już główny, niepokojący objaw. Jest nim to, że laptop zwyczajnie się nie włącza. Kolejne możliwe objawy uszkodzenia mechanicznego dysku to: laptop go nie wykrywa lub wydaje dziwne odgłosy. Może to być na przykład klikanie lub cykanie.

Czy możemy coś z tym zrobić w naszym punkcie partnerskim w Piasecznie? Czy odzyskamy Twoje dane z dysku twardego i w jaki sposób? Chętnie pomożemy Ci w rozwiązaniu tego problemu. Wiemy, że Twój laptop upadł i z tego powodu dysk przestał działać. Pozostałe przyczyny braku reakcji ze strony dysku twardego, to awaria zasilacza, nieprawidłowe podłączenie nośnika lub zalanie laptopa, czy zużycie podzespołów. Na wszelki wypadek sprawdzimy w naszym punkcie partnerskim w Piasecznie, czy nie wchodzą tutaj w grę również pozostałe czynniki uszkadzające mechanicznie dysk twardy. Wtedy o wiele łatwiej będzie nam odzyskać Twoje utracone dane.

Jak wygląda odzyskiwanie danych z dysku po upadku w Piasecznie?

Może zaczniemy od tego, że każdy upadek może być zagrażający dla Twojego dysku twardego oraz dla znajdujących się na nim danych. Dlatego, jeżeli podejrzewasz, że mógł się uszkodzić, to koniecznie zgłoś się do naszego punktu partnerskiego w Piasecznie. W takiej sytuacji niewskazane jest samodzielne jego naprawianie – możesz tylko pogorszyć sytuację. Nie próbuj również podłączać urządzenia do prądu. Gdy laptop jest w tak złym stanie, jak Twój, to może dość nawet do zwarcia.

Każdy nawet potencjalnie niegroźny upadek laptopa może spowodować awarię zewnętrznej głowicy nośnika. Jeżeli często podróżujesz i dużo pracujesz na laptopie, to możesz również uszkodzić dysk. Ciągłe wstrząsy mówiąc delikatnie nie są dla niego korzystne.

W naszym punkcie partnerskim w Piasecznie zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków. Dysk twardy składa się z talerzy. One po obu stronach są zapisane danymi. Sprawdzamy, które dokładnie obszary dysku twardego uległy awarii. Następnie staramy się odzyskać dane w Piasecznie ze sprawnych elementów dysku. Cały proces rozpoczynamy od wymiany zespołu głowic na stacji diagnostycznej, przywrócenia głowic na rampę parkingową, zmiany uszkodzonej lub pękniętej elektroniki USB/SATA. Zakres wymienionych tutaj czynności może się zmniejszać lub rozszerzać w zależności od stopnia uszkodzenia mechanicznego dysku twardego.

Czy odzyskiwanie danych w Piasecznie jest możliwe?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:

 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.

Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Odzyskiwanie danych Piaseczno przez FORTIS Recovery

Pierwszy etap polega na ocenie stanu Twojego urządzenia, wyborze optymalnej metody odzyskiwania danych oraz ocenie szans powodzenia tego procesu. Następnie otrzymasz od nas wyniki ekspertyzy, a po zapoznaniu się z nim podejmiesz wiążącą decyzję. Akceptacja metod i kosztów usługi skutkuje przejściem do właściwej usługi odzyskiwania danych. Wszelkie działania podejmujemy po konsultacji z Tobą, a jakiekolwiek zmiany wymagają Twojej zgody.

Gwarantujemy bezpieczeństwo urządzenia oraz poufność danych. Zarówno diagnostyka, jak i odzyskiwanie danych wykonujemy w specjalistycznym laboratorium w Warszawie. Potrzebujesz profesjonalnej usługi odzyskiwania danych? Znajdziesz nas w Piasecznie przy ulicy Wojska Polskiego 58. Sprawdź godziny otwarcia placówki i osobiście zleć odzyskiwanie danych FORTIS Recovery lub prześlij nam elektroniczne zgłoszenie i odzyskaj dane bez wychodzenia z domu.

Odzyskiwanie danych Piaseczno

Piaseczno

ul. Jana Pawła II 20 lok. 23, Bazarek, punkt przyjęć: Sklep i serwis komputerów, notebooków, nawigacji GPS – MS Service Piaseczno

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10 – 18, sobota 10 – 14

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Piasecznie.

Byłeś naszym Klientem?

Ostatnim etapem jest nasza prośba o wystawienie opinii. Każde zdanie naszych klientów jest niesamowicie ważne. Dzięki opiniom wiemy, jak jesteśmy postrzegani i co jeszcze moglibyśmy poprawić.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883