ODZYSKIWANIE DANYCH W CHRZANOWIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Chrzanów
FORTIS Recovery

Niezależnie od tego, czy upuściłeś telefon podczas zwiedzania muzeum i nie możesz go odblokować, czy podczas obiadu na rynku w Chrzanowie na Twój laptop wylała się woda, każda z tych sytuacji może być powodem utraty danych. Naprawa urządzenia w serwisie jest jak najbardziej możliwa, jednak pierwszym krokiem powinno być odzyskanie danych.

Pamiętaj, że spokój jest najważniejszy. Jeśli regularnie wykonujesz kopie zapasowe, to możesz za ich pomocą przywrócić utracone dane. Nie podejmuj natomiast innych samodzielnych działań, dzięki czemu zwiększysz szanse na odzyskanie wszystkich danych z nośnika. Nawet najmniejsze kroki podjęte na własną rękę zmniejszają szansę na odzyskanie utraconych informacji.

Profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonu, laptopa czy dysku SSD w Chrzanowie pomoże w poprawie sytuacji. Skorzystaj z pomocy specjalistów oferujących bezpieczne i poufne przywracanie wszystkich plików. Jeśli Twoje dane nie są warte ryzyka, do diagnostyki i odzyskania danych możesz wykorzystać nasze profesjonalne laboratorium FORTIS Recovery. Nasza placówka partnerska znajduje się w Chrzanowie przy ul. Trzebińskiej 40, lok. 9.

Odzyskiwanie danych Chrzanów

Chrzanów

ul. Trzebińska 40 lok. 9, punkt przyjęć: OFFICE POINT
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.30 – 16.30

Odzyskiwanie danych w Chrzanowie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Utrata danych z dysku – co robić?

Na dyskach przetrzymywane są zarówno osobiste pliki i zdjęcia, jak i materiały oraz dokumenty firmowe. Utrata tego typu danych może powodować poważne konsekwencje dla firmy. Do przyczyn skasowania ważnych danych zalicza się między innymi awarie dysku twardego, błędy systemu, wirusy czy nieuwagę użytkownika. Upadek tabletu, smartfona, karty pamięci lub dysku SSD może prowadzić do utraty spersonalizowanych ustawień, korespondencji, listy kontaktów czy zdjęć. Niezależnie od rodzaju usuniętych plików – strata jest ogromna. W większości przypadków odzyskiwanie danych z dysku jest jak najbardziej możliwe. Najważniejszą kwestią jest jednak szybkie działanie oraz szukanie najlepszego sposobu, aby odzyskać wszystkie dane.

Odzyskiwanie danych z telefonu i laptopa Chrzanów

Jednym ze sposobów na przywrócenie zdjęć w Twoim telefonie jest skorzystanie z kopii zapasowej. W tym przypadku warunkiem powodzenia jest jednak regularne i świadome wykonywanie kopii wszystkich danych znajdujących się na nośniku. Nieprofesjonalne kopie zapasowe są często niekompletne. Jedną z najczęstszych przyczyn odzyskiwania danych jest właśnie chęć przywrócenia brakujących multimediów.

Zrestartowałeś urządzenie do ustawień fabrycznych i brakuje części zdjęć lub filmów? Oczywiście możesz podjąć się samodzielnych prób uruchomienia urządzenia lub skorzystać z darmowego oprogramowania dostępnego w internecie. Jednak sprawdzając działanie aplikacji do odzyskiwania danych, można pozbawić się szansy na odzyskanie utraconych plików. Gdy kopia zapasowa okaże się niewystarczająca lub nie istnieje, z odzyskiem danych może sobie poradzić wyłącznie specjalista. Profesjonalne usługi pozwolą uratować skasowane pliki, a wszystko to dzięki doświadczeniu i umiejętnościom odpowiedniego odczytu danych.

Upadł Ci dysk twardy i chcesz odzyskać z niego dane? Pod żadnym pozorem nie podejmuj prób samodzielnej naprawy urządzenia w domowych warunkach. Nie sprawdzaj, czy dysk działa i nie podłączaj go do komputera, ponieważ działania te mogą spowodować dodatkowe uszkodzenia. Próby skanowania i samodzielnej naprawy urządzenia za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych nie sprawdzą się w przypadku fizycznych uszkodzeń sprzętu. Tego typu działania pod wpływem emocji mogą jedynie utrudnić odzysk danych i zwiększyć koszty profesjonalnej usługi.

Czy warto skorzystać z profesjonalnego odzyskiwania danych?

Profesjonalne odzyskiwanie danych w Chrzanowie ma sens, zwłaszcza w przypadku niemożliwej do wykorzystania kopii zapasowej lub utraty ważnych treści. To także jedyne rozsądne rozwiązanie w celu odzyskania danych z dysku po upadku. Niezwłoczne skorzystanie z pomocy profesjonalistów stanowi szansę na uruchomienie dysku i odzyskanie ważnych treści.

Odzysk danych wymaga wiedzy, doświadczenia oraz precyzyjnego użycia zaawansowanych narzędzi i technologii w odpowiednich warunkach. Specjaliści z firmy FORTIS Recovery na co dzień zajmują się odzyskiwaniem danych z różnego typu nośników. Skutecznie przywrócimy utracone pliki, niezależnie od przyczyny utraty danych oraz stopnia skomplikowania operacji. Profesjonalna usługa umożliwia efektywne odzyskiwanie danych, których utrata nastąpiła zarówno w wyniku nieopatrznego ich usunięcia, jak i fizycznego uszkodzenia nośnika. Odzyskiwanie danych Chrzanów to nasza codzienność. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium, a prace nad dyskami przeprowadzamy w sterylnych warunkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług.

Czy odzyskiwanie danych w Chrzanowie jest możliwe?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:

 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.

Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Zalety odzyskiwania danych w laboratorium FORTIS Recovery w Chrzanowie

Oferujemy kompleksowe usługi odzyskiwania plików z fizycznych nośników danych w profesjonalnym laboratorium. Nasza oferta obejmuje ponadto trwałe usuwanie danych, dzięki któremu będą one niemożliwe do odzyskania w przyszłości. Usuwamy dane bez ingerencji w konstrukcję urządzenia oraz w bezpieczny sposób utylizujemy nośniki pamięci, czego potwierdzeniem są wystawiane przez nas certyfikaty.

Dokładamy wszelkich starań w celu redukcji zanieczyszczeń oraz optymalizacji kosztów utrzymania. Przekazując nam sprzęt i dane, możesz oczekiwać, że będziemy się z nim bezpiecznie obchodzić. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że dopełnimy wszelkich formalności w zakresie obrotu danymi i zapewnimy poufność. Do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wyróżnia nas skuteczność – jesteśmy w stanie odzyskać wszelkie dane, począwszy od historii kontaktów i treści korespondencji, po multimedia i dokumenty firmowe. Odzyskane dane wraz z ekstrahowanym urządzeniem możesz odebrać samodzielnie w FORTIS Recovery Chrzanów lub za pośrednictwem kuriera.

Odzyskiwanie danych Chrzanów przez FORTIS Recovery

Pierwszy etap polega na ocenie stanu Twojego urządzenia, wyborze optymalnej metody odzyskiwania danych oraz ocenie szans powodzenia tego procesu. Następnie otrzymasz od nas wyniki ekspertyzy, a po zapoznaniu się z nim podejmiesz wiążącą decyzję. Akceptacja metod i kosztów usługi skutkuje przejściem do właściwej usługi odzyskiwania danych. Wszelkie działania podejmujemy po konsultacji z Tobą, a jakiekolwiek zmiany wymagają Twojej zgody.

Gwarantujemy bezpieczeństwo urządzenia oraz poufność danych. Zarówno diagnostyka, jak i odzyskiwanie danych wykonujemy w specjalistycznym laboratorium w Warszawie. Potrzebujesz profesjonalnej usługi odzyskiwania danych? Znajdziesz nas w Chrzanowie przy ulicy Trzebińskiej 40 lok. 9. Sprawdź godziny otwarcia placówki i osobiście zleć odzyskiwanie danych FORTIS Recovery lub prześlij nam elektroniczne zgłoszenie i odzyskaj dane bez wychodzenia z domu.

Odzyskiwanie danych Chrzanów

Chrzanów

ul. Trzebińska 40 lok. 9, punkt przyjęć: OFFICE POINT
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.30 – 16.30

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Chrzanowie.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883