ODZYSKIWANIE DANYCH W KŁODZKU

Profesjonalne odzyskiwanie danych Kłodzko FORTIS Recovery

Jeśli zastanawiasz się, jak w Kłodzku odzyskać dane z uszkodzonego telefonu, dysku SSD lub karty pamięci, musisz już wiedzieć, dlaczego pruscy rekruci w twierdzy nie mieli ich na wyposażeniu.

Potrafi zniszczyć je szklanka mleka, odrobina deszczu i upadek z niewielkiej wysokości. Co więcej, tablet lub smartfon umie dość perfidnie przypomnieć o swoich azjatyckich korzeniach. Zwykła aktualizacja oprogramowania lub skok napięcia w sieci energetycznej, a on staje się rasowym kamikadze i przywraca się do ustawień fabrycznych. Rzadko przy tej okazji dokonuje fizycznego samozniszczenia, ale morduje wszystkie Twoje spersonalizowane ustawienia, hasła, korespondencję, a nawet zdjęcia z wakacji i listę kontaktów.
Całe szczęście, nośniki danych rzadko bywają twierdzą nie do zdobycia. Wystarczy odpowiednia taktyka i narzędzia, które są w Twoim zasięgu. Możesz ponownie spróbować uruchomić pamięć USB i dysk twardy lub zainstalować darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych. Będziemy trzymać za Ciebie kciuki, bo szansę na powodzenie masz tylko jedną, a zmiennych więcej, niż sprzedawanych obecnie modeli smartfonów. Jeśli Twoje dane nie są warte ryzyka, do diagnostyki i odzyskania danych możesz wykorzystać nasze profesjonalne laboratorium FORTIS Recovery. 
Nasza placówka partnerska jest tuż obok Ciebie, przy ulicy Witosa 8 w Kłodzku.

Odzyskiwanie danych Kłodzko

Kłodzko

ul. Wincentego Witosa 8, punkt przyjęć: NETLAN
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-17

Odzyskiwanie danych w Kłodzku możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Kiedy jesteśmy w stanie odzyskać dane w Kłodzku?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Jak działa usługa odzyskiwanie danych Kłodzko?

Oddając w nasze ręce swój sprzęt i dane, możesz oczekiwać poufności oraz bezpiecznego obchodzenia się z powierzonym urządzeniem. Dlatego diagnostykę oraz odzyskiwanie danych wykonujemy tylko w warunkach laboratoryjnych w Warszawie. Twój komputer, dysk lub telefon musi być do niego dostarczony. Wygodnie powierzysz nośnik naszej placówce partnerskiej w Kłodzku przy ulicy Witosa 8. 
Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
W dowolnym czasie możesz też przesłać nam zgłoszenie zdalnie i bez wychodzenia z domu skorzystać z usługi kurierskiej.

Odzyskiwanie danych Kłodzko

Kłodzko

ul. Wincentego Witosa 8, punkt przyjęć: NETLAN
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-17

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Kłodzku.

Usuwanie danych Kłodzko

Masz rację, każdy, kto umie naprawić, umie także popsuć. Niewątpliwie skuteczne i bezpieczne usuwanie danych to mocna strona laboratorium FORTIS Recovery. Współpracując z nami, każdy przedsiębiorca może być spokojny o poufność swoich planów, finansów oraz współpracy z kontrahentami. Wystawiamy certyfikaty bezpiecznej utylizacji fizycznych nośników pamięci oraz usuwania danych bez ingerencji w konstrukcję urządzenia.
 
Profesjonalne usuwanie i odzyskiwanie danych bez niszczenia dysków, pamięci flash i tabletów nie jest tylko czystą formalnością, a gwarancją bezpiecznego zysku dla Ciebie i planety. Z pewnością odzyskamy treści korespondencji, historie kontaktów i przechowywane dokumenty z pominięciem blokady urządzenia nałożonego przez Twojego pracownika lub podopiecznego. Przygotujemy dyski, laptopy, tablety, telefony i nadajniki GPS dla nowych użytkowników i do sprzedaży.
 
Nieużywana elektronika może bezpiecznie zniknąć z magazynu w Twojej firmie i znaleźć nowych właścicieli. W efekcie Twoje konto rośnie, a planecie Ziemii oszczędzasz minerałów oraz śmieci. Odwiedź nas w Kłodzku lub napisz, a powiemy, jak możemy Ci się przydać.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883