Odzyskiwanie danych

Jak wygląda procedura odzyskiwania danych?

Abyśmy mogli określić ile kosztuje odzyskiwanie danych, niezbędne będzie wykonanie ekspertyzy, dlatego, proces zawsze rozpoczynamy od wstępnej diagnozy, niezależnie od rodzaju uszkodzenia nośnika.
Sprawdź dostępne warianty ekspertyzy i dowiedz się ile kosztuje odzyskiwanie danych w naszym cenniku!

EKSPERTYZA

Rozpoczynamy diagnozę – weryfikujemy uszkodzenia i dobieramy odpowiednią metodę, która umożliwi nam odzyskanie danych, dzięki czemu będziemy mogli określić dokładny koszt usługi. Ekspertyza w trybie ekonomicznym trwa od 2 do 5 dni, można również wybrać tryb ekspresowy, podczas którego wyniki przekazujemy już w kilka godzin od dostarczenia nośnika do naszego laboratorium. Na tym etapie można zrezygnować z usługi bez podawania powodu.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Po akceptacji kosztów przystępujemy do odzyskiwania danych.
Staramy się, by nasi Klienci otrzymali dane tak szybko, jak to jest technicznie możliwe. Przeważnie w trybie ekonomicznym czas realizacji zlecenia nie przekracza miesiąca czasu, jednak ze względu na skomplikowanie przypadku czas ten może się wydłużyć – prosimy o cierpliwość.
Po pomyślnym odzyskaniu danych dane przekazujemy na dowolnym nośniku – własnym lub nowym.

Wykonujemy ekspertyzę

Nasi pracownicy dobierają metodę do odzysku danych oraz wyceniają usługę.

Zaakceptuj przedstawione koszty

Przystępujemy do odzysku danych tylko po Twojej akceptacji kosztów, na tym etapie możesz zrezygnować z dowolnego powodu.

Odzyskujemy Twoje dane

Odzyskane dane przekazujemy na wybranym nośniku i dostarczamy kurierem.

Ciesz się swoimi danymi

Będzie nam miło jeśli po zrealizowanym zleceniu podzielisz się z innymi swoją opinią.

FORTIS Recovery oferuje odzyskiwanie danych ze wszystkich typów nośników oraz we wszystkich przypadkach ich utraty.

Dysk twardy

Każdy dysk twardy.
W każdej sytuacji.
W każdej chwili.

Dysk SSD

Odbudowanie uszkodzonych układów.
Zapewnieniu danym spójności logicznej.
Zastosowanie metody CHIP OFF.

Serwer

Niezależnie od przyczyn ich utraty. Zarówno ze starych urządzeń tego typu, jak również z najnowszych konfiguracji.

Macierz RAID

Wszystkie poziomy RAID.
Nawet w kilka godzin.
96% skuteczności.

Deszyfracja danych

Wszystkie wirusy.
Bazy SQL.

Smartfon

UFED.
Metoda ISP.
Metoda CHIP OFF.

Pendrive

Uszkodzenia logiczne.
Uszkodzenia mechaniczne.
Problem z kontrolerem.

Karta SD/ microSD

Przywracamy dane z praktycznie każdego modelu i marki.

Odzyskiwanie danych to bardzo specjalistyczna usługa, która powinna być świadczona tylko przez profesjonalne laboratoria. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele podmiotów, które odzyskiwanie danych świadczą jako dodatkową usługę, korzystając często z amatorskich programów do odzysku danych.
By świadczyć usługi na wysokim poziomie niezbędne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza technologicznego, na które składa się laboratorium wyposażone w clean room, czyli komory bezpyłowe, rozwiązania programowo-sprzętowe najwyższej klasy, a także doświadczeni specjaliści posiadający odpowiednią wiedzę odpowiedzialni za odzyskiwanie danych.
Nie można też zapominać o bezpieczeństwie danych, a to oznacza, że firma powinna przestrzegać procedur bezpieczeństwa, odpowiednio zabezpieczać nośniki i odzyskane dane przed dostępem osób nieuprawnionych.
Usługę odzyskiwania danych zazwyczaj przelicza się na pieniądze, jednak dla większości użytkowników utracone dane są po prostu bezcenne, dlatego warto zwrócić się do prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie.

Czy zawsze można odzyskać dane?

Przeważnie drogę do odzyskania danych zamykają dwa typy usterek – całkowite nadpisanie danych nową zawartością oraz zniszczenie samej pamięci nośnika.

Posiadamy zaplecze technologiczne stojące na najwyższym światowym poziomie, w tym profesjonalnie wyposażone laboratorium. Nasi Specjaliści sami opracowują metody, dzięki którym jesteśmy w stanie odzyskać dane nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach. Praktycznie zawsze jesteśmy w stanie odzyskać dane, jeżeli w pamięci urządzenia pozostał ślad po utraconych danych.

605 882 883

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

Zamów bezpłatnego kuriera

Zależy Ci na czasie i jesteś zdecydowany? Użyj formularza na stronie, by zamówić kuriera online po odbiór nośnika.