ODZYSKIWANIE DANYCH W KRAKOWIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Kraków
FORTIS Recovery

Właśnie siedzisz w restauracji z widokiem na Kościół Mariacki i czekasz na spotkanie z klientem. Wykorzystujesz te ostatnie minuty, aby przypomnieć sobie najważniejsze zasady negocjacji. Twoja firma ma szansę na podpisanie ważnego kontraktu. Przeglądasz przygotowaną prezentację na laptopie i niechcący strącasz łokciem dysk i telefon na podłogę. Podnosisz szybko sprzęt i zaczynasz panikować. Oczywiście zapomniałeś wykonać kopię zapasową danych. Dodatkowo telefon nie chce się włączyć, więc straciłeś wszystkie kontakty. Na szczęście to nie koniec świata. Wszystkie dane da się odzyskać.

Każdego dnia na świecie wytwarzamy miliony terabajtów danych elektronicznych, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Do przechowywania informacji służą cyfrowe nośniki o specyficznej budowie, wpływającej na ich awaryjność. Efektem różnego rodzaju usterek jest utrata dostępu do zasobów cyfrowych, a więc brak możliwości korzystania z zapisanych na dyskach danych. Najlepszym i najrozsądniejszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z profesjonalnego odzyskiwania danych w Krakowie. W wielu przypadkach FORTIS Recovery jest jedyną opcją przywrócenia dostępu do informacji.

Odzyskiwanie danych w Kraków

Kraków

ul. Wojciecha Weissa 14/1, punkt przyjęć: IMPOL-TEL
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00

Odzyskiwanie danych w Krakowie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Utrata danych wskutek uszkodzenia dysku – i co dalej?

Urządzenia takie jak telefony, dyski twarde czy karty SD zazwyczaj psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Chociaż ich budowa fizyczna sprawia wrażenie dosyć prostej, to nic bardziej mylnego – dzisiejsze nośniki pamięci posiadają zaawansowane technologicznie konstrukcje. Skuteczne odzyskiwanie danych z dysku wymaga więc doświadczenia oraz profesjonalnych urządzeń. Często jednak zdarza się, że użytkownicy podejmują samodzielne próby naprawy i przywrócenia plików.
Odzyskiwanie danych we własnym zakresie, bez posiadania podstawowej wiedzy informatycznej może tylko pogorszyć sprawę. Otwieranie obudowy dysku w warunkach domowych powoduje przedostanie się do jego wnętrza zanieczyszczeń, które mogą zaszkodzić delikatnej głowicy. Amatorskie próby naprawy oraz testowanie bezpłatnych programów może jedynie powiększyć rozmiar pierwotnej usterki. Darmowe aplikacje służą bowiem naprawie usterek logicznych. W celu odzyskania danych z mechanicznie uszkodzonego nośnika konieczne jest natomiast skorzystanie z profesjonalnego oprogramowania. Skutkiem samodzielnych działań może być utrudnienie, a niekiedy nawet uniemożliwienie odzyskania danych w profesjonalnym laboratorium.

Jak odzyskać dane z dysku i laptopa w Krakowie?

Podręczny dysk pozwala gromadzić liczne dane i dokumenty firmowe. To praktyczne rozwiązanie, chętnie stosowane przez przedsiębiorców. Dzięki przenośnemu dyskowi możesz przechowywać ważne treści i możesz je łatwo zabrać ze sobą na spotkania biznesowe. Twój laptop odmówił posłuszeństwa? Nie jesteś w stanie odczytać danych z dysku twardego? Nic straconego, nasi specjaliści z pewnością poradzą sobie z każdym, nawet najgorszym przypadkiem. Niezależnie od przyczyny utraty danych z łatwością odzyskamy zarówno prywatne, jak i firmowe pliki. Posiadamy nowoczesny sprzęt i na co dzień odzyskujemy dane z dysków HDD, SSD i SSHD.

Odzyskiwanie danych Kraków - czy można odzyskać dane z telefonu?

Telefon to kolejne urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. To właśnie telefon pozwala na kontakt ze światem zewnętrznym i gromadzenie podstawowych danych i multimediów. Smartfony ulegają czasami awariom i uszkodzeniom, w efekcie czego może dojść do utraty danych. Może to być spowodowane awarią urządzenia, błędami systemowymi, wirusami lub uszkodzeniem pamięci. Utrata danych może być także następstwem niezamierzonych działań użytkownika, takich jak zalanie lub upadek telefonu.
Utrata listy kontaktów, korespondencji czy zdjęć z wakacji to poważna strata dla użytkownika. Uszkodzenie telefonu, wskutek którego nastąpiła utrata danych, jest bardzo uciążliwe. Jednak istnieje sposób na odzyskanie wszystkich danych, na których Ci zależy – kontaktów, SMS-ów, zdjęć i dokumentów. Jeśli regularnie wykonujesz kompletną kopię zapasową danych, to właśnie nadszedł moment, w którym możesz z niej skorzystać. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku niekompletnej kopii, która nie pozwala na odzyskanie wszystkich plików.
Nie posiadasz kopii zapasowej? A może okazała się ona niewystarczająca? W takim razie jedyną opcją jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Niezależnie od przyczyny utraty danych, jesteśmy w stanie odzyskać wszystkie dane z Twojego telefonu.

Z jakich nośników można odzyskać dane w Krakowie?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.
Nie wiesz jak sobie poradzić z utratą plików z urządzenia stanowiącego fizyczny nośnik danych? Posiadasz uszkodzony lub zablokowany sprzęt, niewykazujący chęci uruchomienia? Możesz nam dostarczyć zarówno cały komputer, jak i wymontowany dysk. W każdym przypadku znajdziemy optymalne rozwiązanie problemu, a Ty odzyskasz swoje dane najszybciej jak to możliwe.
Profesjonalne odzyskiwanie danych świadczone jest przez specjalistyczne laboratorium FORTIS Recovery, które jest w stanie zapewnić sterylne warunki i nowoczesny sprzęt. Jesteśmy odpowiednio przygotowani, by świadczyć usługi odzysku danych na najwyższym poziomie. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Dzięki odpowiedniemu zapleczu technologicznemu i opracowanym rozwiązaniom programowo-sprzętowym skutecznie przeprowadzamy odzyskiwanie danych w Krakowie. Świadczone przez nas usługi są bezpieczne dla informacji cyfrowych. Przestrzegamy rygorystycznych procedur bezpieczeństwa i zapewniamy poufność poprzez zabezpieczanie nośników i wszelkich danych przed nieuprawnionym dostępem.

Odzyskiwanie danych w Krakowie krok po kroku

Zachowaj spokój i nie podejmuj działań pod wpływem emocji. Podstawową kwestią, o której musisz pamiętać to nie podejmowanie samodzielnych prób odzyskiwania danych. Brak szczegółowej wiedzy i specjalistycznych narzędzi oraz używanie dostępnych w internecie programów do odzyskiwania danych może tylko pogorszyć sprawę. Dodatkowe uszkodzenia powstałe wskutek naprawy na własną rękę mogą jedynie utrudnić lub całkowicie uniemożliwić przywrócenie danych.
Odwiedź nasz punkt przy ulicy Wojciecha Weissa 14/1 w Krakowie, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo. Możesz dostarczyć uszkodzony nośnik osobiście lub skorzystać z opcji zgłoszenia przez internet, dzięki czemu załatwisz sprawę bez wychodzenia z domu.
W pierwszym kroku wykonamy diagnozę, sprawdzimy możliwości i dobierzemy metodę odzyskania danych, a także przygotujemy wycenę usługi. Po przekazaniu wyników czekamy na Twoją akceptację i zgodę na kontynuowanie prac. Po zakończeniu usługi niezwłocznie przekazujemy odzyskane dane wraz z ekstrahowanym urządzeniem, które możesz odebrać osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

Odzyskiwanie danych Kraków

Kraków

ul. Wojciecha Weissa 14/1, punkt przyjęć: IMPOL-TEL
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Kłodzku.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach. Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883