ODZYSKIWANIE DANYCH W RZESZOWIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Rzeszów FORTIS Recovery

Jeśli zastanawiasz się, czy odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu w Rzeszowie jest w Twoim zasięgu, musisz już znać największą wadę urządzeń mobilnych. Telefony i tablety są najczęściej latającymi nośnikami pamięci fizycznej.

Niestety, etap lądowania nie jest ich mocną stroną. Dla porównania, dyski twarde samodzielnie talentów awiacyjnych praktycznie nie rozwijają, a karty SD preferują przeloty dronem. Co więcej, w sytuacji awaryjnej, większość kart SD potrafi zamortyzować upadek. Wykorzystują w tym celu niewielką masę i aerodynamiczną budowę.
Telefony notorycznie próbują potwierdzić istnienie grawitacji i trudno jest z tą ich przypadłością walczyć. Wyślizgują się z rąk, wypadają z kieszeni i ześlizgują z blatów. Nic sobie nie robią z tego, że jedynym ich panelem do zarządzania jest szklana tafla. Rysa na szybie potrafi być nie tylko problemem estetycznym. Wystarczy, że pojawi się w newralgicznym miejscu, a pomysł producenta telefonu na wmanewrowanie Cię w blokadę dotykową, przestaje być wygodnym rozwiązaniem. Szczególnie że naprawa urządzenia jest możliwa, ale z serwisu dostaniesz telefon przywrócony do ustawień fabrycznych. Listy kontaktów, hasła dostępu, zdjęcia i pół Twojego wirtualnego życia zniknie, jeśli wcześniej nie odzyskasz danych.

Odzyskiwanie danych Rzeszów

Rzeszów

aleja Tadeusza Rejtana 8, punkt przyjęć: TORTORES serwis telefonów
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-18, sobota 9-15
Odzyskiwanie danych w Rzeszowie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Odzyskiwanie danych Rzeszów. Jakie masz możliwości?

Zawsze możesz skorzystać z tysiąca i jednej porady internetowych spryciarzy. Programów wykorzystujących profesjonalne metody odzyskiwania danych także jest bez liku. Problem z ich wyborem polega na tym, że w większości musisz dobrze trafić już za pierwszym razem. Nie ma uniwersalnych metod odzyskiwania danych z telefonów nawet w ramach sprzętu jednej marki. Część z nich wyklucza też możliwość kolejnej próby, bo prowadzi do trwałych zmian w pamięci podręcznej lub dekonstrukcji urządzenia. Bez fachowej i wciąż aktualizowanej wiedzy nie jesteś w stanie dokonać wyboru racjonalnie.
Jeśli właśnie wpisałeś w wyszukiwarkę hasło „odzyskiwanie danych z telefonu”, trafiasz na promil możliwości, jakie mają profesjonaliści. Wszystko bowiem zależy od konkretnego modelu, generacji systemu operacyjnego, stanu technicznego urządzenia oraz sposobu użytkowania. Rzetelna ocena stanu Twojego telefonu i danych jest możliwa tylko w laboratorium informatycznym. Dlatego poszukując usługodawcy, powinieneś wybierać firmy, które dysponują odpowiednim zapleczem technologicznym i odzyskują dane w sposób bezpieczny.

Jak się zorientować, że odzyskiwanie danych jest wykonywane profesjonalnie?

Odzyskiwanie danych z telefonu, tabletu, dysku i pamięci USB potrafi znaleźć się w ofercie nawet serwisów telefonów GSM, które na wyposażeniu mają maksymalnie kable OTC. Realizują one odzyskiwanie danych, ale z dużymi ograniczeniami. Jeśli przyniesiesz tam zmiażdżony telefon bez obudowy, dowiesz się, że się nie da. Prawda jest taka, że to usługodawca nie ma jak spróbować. Identycznie będzie, jeśli Twój telefon ma jakiekolwiek problemy, których nie widać na pierwszy rzut oka.
Żeby próba zlecenia odzyskiwania danych nie była obarczona niespodziewanie wysokim rachunkiem, wystarczy, że skorzystasz z ofert, w której znajdziesz:
 • bezinwazyjne oraz inwazyjne metody ekstrakcji danych
 • realizowanie odzyskiwania danych dla różnych typów nośników
 • czytelne etapy realizacji usługi i gwarancję zwrotu urządzenia w określonym stanie
 • wstępną diagnostykę laboratoryjną, która nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy i służy do określenia kosztów, terminu i szans powodzenia procesu odzyskiwania
 • możliwy do zweryfikowania adres laboratorium.
Jeśli interesująca Cię oferta uwzględnia wszystkie te elementy, masz do czynienia z profesjonalną usługą odzyskiwania danych i wpływ na to, za co płacisz. Koszty oraz możliwe efekty będą dla Ciebie jasne przed podjęciem decyzji o współpracy. Na takich zasadach odzyskiwanie danych dostępne jest w laboratorium FORTIS Recovery, której placówką partnerską w Rzeszowie jest serwis TORTORES przy alei Tadeusza Rejtana 8.

Czy w Rzeszowie odzyskiwanie danych z Twojego nośnika jest dostępne?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z praktycznie nieograniczonego zakresu nośników pamięci fizycznej.
Radzimy sobie z każdym modelem:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • nośnikach pamięci użytkowanych w Data Center,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Odzyskujemy także dane z urządzeń zablokowanych, uszkodzonych oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Możesz dostarczyć nam cały komputer, konsolę lub wymontowany dysk. W jakimkolwiek stanie będzie Twój telefon, tablet lub GPS, gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody nie dojdzie do dalszej dekonstrukcji urządzenia.

Jak wygląda odzyskiwanie danych Rzeszów przez FORTS Recovery?

Oddając w nasze ręce swój sprzęt i dane, możesz oczekiwać poufności oraz bezpiecznego obchodzenia się z powierzonym urządzeniem. Diagnostykę oraz odzyskiwanie danych wykonujemy tylko w warunkach laboratoryjnych w naszej siedzibie w Śródmieściu Warszawy. Aby Twój nośnik danych się w nim znalazł, wystarczy, że dostarczysz go osobiście do naszej placówki partnerskiej odzyskiwanie danych w Rzeszowie przy alei Tadeusza Rejtana 8. Jesteśmy tam dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w sobotnie przedpołudnia od 9.00 do 15.00.
Jeśli jest Ci nie po drodze, możesz przesłać nam zgłoszenie zdalnie i bez wychodzenia z domu skorzystać z usługi kurierskiej.

Odzyskiwanie danych Rzeszów

Rzeszów

aleja Tadeusza Rejtana 8, punkt przyjęć: TORTORES serwis telefonów
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-18, sobota 9-15
W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub odbierając w placówce Tortores przy alei Tadeusza Rejtana 8.
.

Odzyskiwanie i usuwanie danych FORTIS Recovery Rzeszów

Fizycznymi nośnikami danych w laboratorium Fortis Recovery zajmujemy się kompleksowo. Twój telefon, komputer, tablet i dysk  oraz dane są dla nas zawsze cenne. Nieważne, czy jesteś właścicielem jednego telefonu z rozbitym wyświetlaczem, czy firmą z całym magazynem elektroniki. Zawsze zrobimy wszystko, co umiemy, aby skutecznie i poufnie odzyskać Twoją korespondencję elektroniczną, historie kontaktów i dokumenty. Na życzenie utylizujemy też fizyczne nośniki pamięci i wystawiamy certyfikaty potwierdzające trwałe usunięcie danych.
Trwałe usuwanie danych możemy wykonać także bez dekonstrukcji Twojego nośnika. Przydajemy się, kiedy chcesz przygotować dyski, laptopy, tablety, telefony i nadajniki GPS dla nowych użytkowników lub do sprzedaży. Nieużywana elektronika może bezpiecznie zniknąć z Twojego domu lub firmy i znaleźć nowych właścicieli. Dostajesz od nas doskonałą okazję, aby oszczędzić bez obaw o wyciek poufnych treści oraz dać wytchnienie planecie. Wykorzystując elektronikę wielokrotnie, ograniczasz produkcję śmieci oraz zużycie rzadkich minerałów. Odwiedź nas w Rzeszowie, a dowiesz się, w czym jeszcze umiemy Ci pomóc.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

 

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883