FORTIS Recovery

O NAS

Problem utraty danych może dotknąć każdego. W FORTIS Recovery wiemy, jak ważne są dla Ciebie dane zapisane na różnych nośnikach. Zdajemy sobie sprawę z problemu powstałego przy uszkodzeniu nośnika oraz skutków, jakie przyniesie utrata danych.

Dane firmy FORTIS Recovery

FORTIS Recovery
ul. Nowy Świat 33 lok. 13
00-029 Warszawa
NIP: 7532379133
REGON: 387637631

Odzyskiwanie danych

FORTIS Recovery

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoje dane są najważniejsze na świecie. Tysiące informacji… Miliony wspomnień… Wszystkie dane zapisane na rożnych nośnikach po to, aby sięgnąć po nie w odpowiedniej chwili. Ich utrata jest niezwykle bolesna. Wiemy, że czasami musisz też skutecznie usunąć niepotrzebne lub niekorzystne dane. Nie pytamy dlaczego. Usuniemy co trzeba, bo nie chcemy żebyś miał kłopoty. Niezależnie od tego, co chcesz zrobić z danymi z nośnika danych, powinieneś powierzyć działanie profesjonalistom z branży.

Dlaczego nam? Bo doskonale znamy się na tym co robimy. Naszą firmę tworzą specjaliści posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży odzyskiwania danych. Wiedza i doświadczenie procentują. Możemy się poszczycić wysoką skutecznością, bo mamy na względzie, że właśnie skuteczność jest dla Ciebie najważniejsza. Jesteśmy profesjonalistami, a praca jest dla nas prawdziwą pasją. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta i dyskrecja. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego działamy szybko i efektywnie.

Nie ma dla nas znaczenia, czy usunąłeś dane z prywatnego nośnika danych, czy z firmowego. Przywrócimy dla Ciebie dane lub skasujemy niewygodne dane zarówno z dysków twardych HDD, dysków SSD, jak i macierzy RAID w różnych konfiguracjach. Przywrócimy lub usuniemy dane również z Twoich  telefonów, smartfonów i urządzeń mobilnych. Dotyczy to również pendrive, kart pamięci i innych nośników wyposażonych w pamięci typu flash.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozbudowujemy sieć partnerską na terenie całego kraju. Zapewniamy ponadto dostarczenie nośnika danych z dowolnego miejsca w kraju bezpłatną firmą kurierską DHL.

Powierz dane z nośników danych FORTIS Recovery należącemu do liderów w branży. Odzyskaj dane póki jest to możliwe. Uzyskaj darmową wycenę i działaj! Podejmij właściwy wybór, a my zadbamy o Twoje interesy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY FORTIS Recovery


Pobierz formularz zgłoszeniowy, uzupełnij go i odeślij razem z przesyłką, możesz też wysłać skan lub zdjęcie na maila.
605 882 883

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

biuro@fortisrecovery.pl

Masz pytanie odnośnie swojego zlecenia? Skontaktuj się bezpośrednio z technikiem.

Zamów bezpłatnego kuriera

Zależy Ci na czasie i jesteś zdecydowany? Użyj formularza na stronie, by zamówić kuriera online po odbiór nośnika.

Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Sprawdź listę naszych oddziałów.

Sprawdź co mówią o nas Klienci?

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
FORTIS Recovery

Współpracuj z FORTIS Recovery!

Trafiają do Ciebie klienci, którzy chcą skorzystać z usługi odzyskiwania danych?
Oferujemy korzystne prowizje zarówno od zleceń przekazanych przez Ciebie, jak i naszych Klientów!
Zadzwoń lub napisz do nas i zobacz co możemy Ci zaproponować!