ODZYSKIWANIE DANYCH W KATOWICACH

Profesjonalne odzyskiwanie danych Katowice
FORTIS Recovery

Czy znasz to uczucie, kiedy przez przypadek, czasem może to być jedno niefortunne kliknięcie, tracisz zdjęcia zrobione na wakacjach? A może utraciłeś strategiczne dane w postaci materiałów promocyjnych, dokumentów firmowych czy analiz biznesowych sporządzonych w trakcie podróży służbowej do Katowic?

Zarówno przypadkowe usunięcie plików, jak i upadek dysku twardego, może być przyczyną kłopotów i przykrości. Takie problemy się zdarzają, ale jest i dobra wiadomość – w Katowicach można znaleźć firmę, która dzięki swojemu doświadczeniu oferuje profesjonalne usługi odzyskiwania danych z wielu różnych nośników. Potrzeba do tego wykwalifikowanego personelu, który dokładnie zdiagnozuje przyczynę, a następnie podłączy sprzęt (dysk, telefon czy pendrive’a) do specjalistycznego narzędzia diagnostycznego. Jest to najlepszy sposób na to, by z powrotem cieszyć się odtworzonymi plikami.
W FORTIS Recovery z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do profesjonalnego odzyskiwania danych. Z nami wszystko uda się odzyskać. Zaufaj specjalistom od odzyskiwania danych w Krakowie. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, gwarantując bezpieczeństwo i poufność danych.
Nasza placówka partnerska znajduje się przy ul. Modrzewiowej 34.

Odzyskiwanie danych Katowice przez FORTIS Recovery

Katowice

ul. Modrzewiowa 34, punkt przyjęć: MONOLIT
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie świadczonych przez nas usług odzyskiwania danych w Katowicach, napisz lub odwiedź nas na miejscu – rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Odzyskiwanie danych Katowice – na czym polega ta usługa?

Warto pamiętać, żeby co jakiś czas robić kopie zapasowe ważnych informacji, dokumentów czy innych niezbędnych plików. To zmniejszy prawdopodobieństwo tego, że kiedyś niemiło się zaskoczysz. Systemy operacyjne przypominają swoim użytkownikom o tym, by wykonać taką kopię, często także wykonują ją samodzielnie – niestety w ograniczonym zakresie. Chociaż generalnie po przywróceniu komputera czy smartfona z powrotem do ustawień fabrycznych mamy dostęp do zapamiętanych haseł, ustawień czy niektórych plików, to jednak nie zawsze odnajdziemy tam wszystko, czego szukamy. Może się nawet okazać, że nie mamy dokładnie tych plików, na których najbardziej nam zależy. Szczególnie często brakuje multimediów.
W sieci znajdziesz wiele programów czy aplikacji służących do odzyskiwania danych. Czy warto z nich skorzystać? Wbrew pozorom lepiej tego nie robić, nawet jeśli mają one wiele pozytywnych recenzji od innych użytkowników. Nie są to w pełni profesjonalne programy do odtwarzania utraconych dokumentów, więc nie poradzą sobie z każdym przypadkiem.
Utrata danych może mieć różne przyczyny. Można je podzielić na mechaniczne, logiczne oraz elektroniczne. Tak więc może nastąpić jakieś zwarcie, czy uszkodzenie mechaniczne, z którym mamy do czynienia na przykład wtedy, kiedy telefon wypada nam z ręki i upada na chodnik. Dlatego właśnie tak ważne jest, by jak najszybciej zgłosić się do serwisu, który oferuje odzyskiwanie danych w Katowicach. Dopiero wtedy rosną szanse na powodzenie całego przedsięwzięcia. Pamiętaj, by nie zwlekać zbyt długo, bo po czasie dostęp do wrażliwych danych może być niemożliwy.
Istnieje wiele firm zajmujących się przywracaniem plików. Wynika to oczywiście z tego, że każdy z nas posiada kilka różnych urządzeń, takich jak laptop, tablet, smartfon, dysk, karta pamięci czy pendrive, które mogą ulec awarii. Przeglądając oferty różnych miejsc zajmujących się odzyskiwaniem danych, w oczy rzuca się duża rozbieżność cenowa.

Odzyskiwanie danych Katowice – szybko i tanio

Czy zawsze należy szukać kogoś, kto zrobi to szybko i tanio? Zwykle pogodzenie tych dwóch cech się wyklucza, szczególnie jeśli w grę wchodzą ważne pliki oraz zachowanie całkowitej poufności wszystkich danych. Dlaczego tak się dzieje? Wynika to z tego, że specjalista musi posiadać laboratorium odzyskiwania danych, w którym nośnik zostanie poddany drobiazgowemu badaniu pod różnymi kątami. Diagnostyka jest bardzo ważna, bo to właśnie dzięki niej można odkryć przyczynę problemu, a potem wdrożyć odpowiednie działania. Chodzi tu więc o dostęp do profesjonalnego oprogramowania oraz narzędzi, które nie należą do bardzo tanich. Jednak zadaj sobie pytanie: czy nie lepiej po prostu zaufać osobom wykwalifikowanym, które wiedzą, jak przebiega cały proces? To zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie.
Profesjonalne odzyskiwanie danych w Katowicach poznać można po kilku cechach. Przede wszystkim oferowana jest diagnostyka wstępna nośnika, dzięki której klient dowie się, czy są szanse na odzyskanie wrażliwych danych, jaki będzie koszt usługi oraz kiedy można się spodziewać końca prac. Ten etap jest darmowy, bo służy kalkulacji, czy dane są na tyle ważne, żeby starać się je otrzymać z powrotem. Dobry serwis udzieli jasnych informacji, jakie będą kolejne etapy wykonywania działań. Wybierając firmę, warto sprawdzić, czy oferuje przywracanie danych dla wielu nośników – świadczy to o jej dobrym zapleczu. Pamiętaj, że masz prawo dopytać o wszelkie koszty czy niezrozumiałe kwestie, tak byś miał całkowitą jasność, co wchodzi w zakres usługi.

Rodzaje nośników, z których można odzyskać dane w Katowicach

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Robimy to przy użyciu metod inwazyjnych albo bezinwazyjnych, w zależności od potrzeby. Nasz zespół radzi sobie nawet ze sprzętem, którego nie umiesz uruchomić, bo nie pamiętasz hasła lub dlatego, że jest uszkodzony. To od Ciebie zależy, czy wygodniej przynieść Ci całe urządzenie, np. komputer, czy tylko wymontować z niego dysk. Możesz liczyć na całkowitą dyskrecję w zakresie danych, które nam powierzasz. Dopóki nie wyrazisz zgody na wykonanie pracy, nie dokonamy dekonstrukcji nośnika, a tym samym nie stracisz okresu gwarancyjnego.

Jak wygląda odzyskiwanie danych?

O naszej firmie najlepiej świadczy fakt, iż diagnostyka oraz wszelkie prace są wykonywane w profesjonalnym laboratorium. Jeśli chcesz, możesz przyjść ze sprzętem osobiście do naszego punktu partnerskiego zlokalizowanego przy ul. Techników 5 w Katowicach. Możesz też skorzystać ze zdalnego kontaktu i wysłać nośnik za pośrednictwem kuriera. To wygodne rozwiązanie bez wychodzenia z domu.
Kiedy otrzymamy urządzenie, wykonamy diagnozę i ocenimy szansę powodzenia oraz koszty. Następnie sporządzimy ekspertyzę i dopiero wtedy możesz się zdecydować, czy opłaca Ci się odzyskać dane.

Odzyskiwanie danych Katowice. Jakie są nasze zalety?

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa. Możliwe jest nie tylko odzyskanie danych, ale także ich usunięcie w sposób trwały i niemożliwy do odczytania. Nasi pracownicy wystawiają certyfikat bezpiecznej utylizacji różnych nośników pamięci, a oprócz tego usuwają dane tak, by nie naruszyć konstrukcji urządzenia.
Dzięki firmie FORTIS Recovery masz gwarancję:
 • redukcji zanieczyszczeń,
 • dopełnienia niezbędnych formalności w zakresie obrotu danymi,
 • optymalizacji kosztów posiadanej elektroniki,
 • kontroli nad poufnością i bezpieczeństwem korespondencji i dokumentów.
Pomagamy w zakresie przygotowania urządzenia dla nowych użytkowników, wcześniej usuwając wszelkie poufne dane. Możemy też uzyskać dostęp do ważnych dokumentów firmowych np. w przypadku, kiedy pracownik zapomniał hasła. Jeśli chcesz, możesz dać drugie życie niepotrzebnej Ci elektronice i wystawić ją na sprzedaż, nie obawiając się, że nowy właściciel znajdzie przez przypadek Twoje prywatne dane na urządzeniu. Dzięki temu postępujesz odpowiedzialnie i ekologicznie, co jest godne pochwały.

Odzyskiwanie danych Katowice przez FORTIS Recovery

Katowice

ul. Modrzewiowa 34, punkt przyjęć: MONOLIT
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Odzyskiwanie danych w Katowicach możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię


Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883