ODZYSKIWANIE DANYCH Z PENDRIVE

Specjalizujemy się
w odzyskiwaniu danych z pendrive'a

Profesjonalne odzyskiwanie danych z pendrive

Pendrive (z ang. USB flash drive, USB stick, flash disk, flashdrive, finger disk, massive storage device, flash memory stick, pen drive) to przenośne urządzenia z pamięcią typu flash.

Pamięć USB jest urządzeniem przenośnym typu plug and play, bezpośrednio podłączanym do komputera przez złącze USB. Pendrive początkowo nie różnił się pojemnością od dyskietek, zmieniło się to jednak wraz z szybkim rozwojem technologicznym pamięci flash. Na chwilę obecną pendrive może zaoferować pojemności porównywalne do dysków twardych, od 2019 roku nawet do 4TB.
Najnowsze pendrive’y są coraz bardziej wytrzymałe, odporne na wstrząsy, a nawet na upadek z wysokości kilkudziesięciu metrów. Produkowane są też wersje wodoodporne i ognioodporne. Można też zakupić pendrive’y wyposażone we wbudowane oprogramowanie, które wymaga wpisania hasła przed odczytaniem danych, a dla bardziej wymagających pozostają wersje wyposażone w czytnik linii papilarnych, uniemożliwiające odczytanie plików zapisanych na pendrive’ie przez osoby nieupoważnione.
Odzyskiwanie danych z pendrive
Pamięć przenośna przestała być dawno dla nas urządzeniem, które przeznaczone jest do przechowywania małych i niepotrzebnych plików. Aktualnie posiadamy na nich rozbudowane pliki, które często bywają niezwykle istotne. 

Zalany pendrive? Skasowany plik?
Nie podejmuj działań na własną rękę!

Ile razy zdarzyło Ci się, że Twoja pamięć przenośna odmówiła posłuszeństwa. Prawdopodobnie więcej niż raz. Na dodatek znajdowały się na niej istotne pliki, które wymagają odzyskania danych, prawda? W innym wypadku nie znalazłbyś się właśnie tutaj! Jeśli tracisz dostęp do wszystkiego co dla Ciebie istotne, to nie dziwne, że poszukujesz rozwiązania. Następnym razem pamiętaj o kopiach zapasowych. Obecnie jednak wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a następnie dostarczysz urządzenie. Od lat zajmujemy się przypadkami tego typu. Możesz być spokojny! Zrobimy wszystko by odzyskać Twoje dane w 100%!

Odzyskiwanie danych z pendrive'a

USZKODZENIA LOGICZNE

Odzyskujemy dane w przypadkach:
  • skasowanie plików,
  • sformatowanie nośnika,
  • działanie wirusów.

USZKODZENIA FIZYCZNE

Odzyskujemy dane w przypadkach:
  • oderwania złącza USB,
  • połamania obudowy,
  • zalania,
  • pendrive niewidoczny w systemie lub system każe go sformatować (prawdopodobnie uszkodzony został kontroler pamięci flash).

Odzyskiwanie danych z pendrive

Czy możliwe jest odzyskanie plików z pendrive?

Jak najbardziej! Nie musisz się niczym martwić! Jeśli wiemy jak odzyskać pliki z uszkodzonego dysku ssd, to pamiętaj, że odzyskanie skasowanych plików z pendrive’a jest dla nas zdecydowanie prostsze! Zawsze warto jest przynajmniej podjąć próbę odzyskania danych. Jeśli wszystkie dane zniknęły bezpowrotnie, to bardzo ciężko będzie na nowo poświęcić czas, który poświęciłeś na ich utworzenie. W takim przypadku postaramy się pomóc. Zaoszczędź swój czas! Pozyskamy wszelkie pozostałe dane z pamięci przenośnej! Od lat rozwiązujemy wręcz beznadziejne przypadki. 

Odwiedź nas

ul. Nowy Świat 33 lok. 13, Warszawa
ul. Wincentego Witosa 8, Kłodzko
ul. Graniczna 6, 1 piętro, Rzeszów
ul. Kolejowa 13, Nowy Targ
ul. Alojzego Dambonia 10, Opole
ul. Techników 5, Katowice
ul. Wojciecha Weissa 14/1, Kraków
ul. Trzebińska 40 lok. 9, Chrzanów

Zadzwoń do nas

605 882 883

Napisz do nas

biuro@fortisrecovery.pl

Zostań Partnerem FORTIS Recovery

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Nasz program partnerski jest bezkosztowy, oparty na obopólnych korzyściach i dający możliwość poszerzenia portfolio oferowanych usług.
Zostaw maila – wyślemy do Ciebie niezobowiązującą propozycję współpracy.