ODZYSKIWANIE DANYCH W WARSZAWIE

Profesjonalne odzyskiwanie danych Warszawa FORTIS Recovery

Zastanawiasz się jak w Warszawie profesjonalnie odzyskać dane z dysku SSD, który nagle odmówił współpracy? Przydałaby Ci się lista kontaktów z telefonu, który niefortunnie spadł na chodnik i nie chce odblokować się ani prośbą, ani groźbą? Zastanawiasz się, czy jest jakiś prosty sposób na sprawdzenie korespondencji pracownika, po którym został Ci tylko telefon służbowy? Jest wiele powodów, dla których profesjonalne odzyskiwanie danych to usługa w sam raz dla Ciebie.

Odzyskiwanie danych Warszawa

Warszawa

ul. Nowy Świat 33 lok. 13
00 – 029 Warszawa

Odzyskiwanie danych Warszawie możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium.

Odzyskiwanie danych Warszawa z odbiorem nośnika

Jeśli natomiast nie jest Ci po drodze do naszego punktu partnerskiego, zrealizowanie usługi odzyskiwanie danych Warszawa jest jeszcze prostsze! Na terenie stolicy wprowadziliśmy odbiór nośnika bezpośrednio przez naszego pracownika, dzięki czemu masz pewność, iż Twój nośnik trafi bezpośrednio do naszego laboratorium – oszczędzasz czas potrzebny na zrealizowanie wysyłki przez firmę kurierską.
Szczegółowych informacji odnośnie zamówienia usługi odzyskiwanie danych Warszawa udzieli Ci nasz konsultant dostępny pod numerem telefonu:

Odzyskiwanie danych FORTIS Recovery, tel: 665 883 822

Jak wybrać usługę profesjonalnego odzyskiwania danych w Warszawie?

Poszukując usługodawcy, który będzie w stanie odpowiednio zająć się Twoim kłopotliwym nośnikiem danych, bardzo łatwo się pogubić. Bez trudu znajdziesz szybkie i tanie usługi odzyskiwanie danych Warszawa. Jednak bez cenników i często pełne sprzecznych informacji. Jest łatwiej, jeśli bierzesz pod uwagę, co się
dzieje z Twoim urządzeniem i danymi podczas odzyskiwania. Żeby odzyskiwanie danych było bezpieczne, usługodawca musi dysponować zapleczem w postaci laboratorium informatycznego.
Głównym powodem jest dostępność odpowiednich narzędzi oraz oprogramowania, które pozwoli na odzyskanie danych. Jednak równie istotna jest poufność ekstrahowanych treści. Tylko w wyjątkowych sytuacjach z nośnika danych odzyskiwany jest konkretny plik lub hasło, na których Ci zależy. Nie ma znaczenia, że poufny raport finansowy lub dane kontrahentów usunąłeś z karty pamięci pół roku wcześniej i obecnie interesują Cię tylko niewinne zdjęcia ze spływu kajakowego.

Odzyskiwanie logiczne lub fizyczne danych oznacza, że osoba je wykonująca może mieć dostęp do wszystkich treści, które kiedykolwiek zagościły na Twoim urządzeniu. Także tych, o których już nie pamiętasz. Dlatego odzyskiwanie danych wymaga zaufania oraz umiejętności. Istnieją bowiem metody ekstrakcji, których można spróbować tylko raz. Ich użycie niszczy nośnik lub nadpisuje dane w sposób wykluczający kolejne próby. Możesz robić ranking szybkości działania oraz cen i wcale nie wybrać najlepiej.


Zaufać za pierwszym razem jest trudno, ale istnieje kilka cech, które znajdziesz w ofertach godnych zaufania laboratoriów odzyskiwania danych:
 • dostępność bezinwazyjnych oraz inwazyjnych metod ekstrakcji,
 • realizowanie odzyskiwania danych dla różnych typów nośników,
 • czytelne etapy realizacji usługi i gwarancja zwrotu urządzenia w określonym stanie,
 • wstępna diagnostyka laboratoryjna nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy i służy do określenia kosztów, terminu i szans powodzenia procesu odzyskiwania danych,
 • możliwy do zweryfikowania adres.

W sytuacji, kiedy wszystkie te elementy są dostępne w ofercie, możesz spodziewać się, że trafiłeś w miejsce, w którym Twoje dane będą bezpieczne. Dostaniesz też pełnowymiarową usługę, której koszty oraz możliwe efekty będą dla Ciebie jasne jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy. Zawsze, kiedy Twoje dane nie są warte ryzyka, diagnostykę oraz odzyskanie danych na takich zasadach oferuje Ci laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie przy ul. Nowy Świat 33.

Czy odzyskamy dane w Warszawie z Twojego nośnika?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i przy wykorzystaniu metod bezinwazyjnych oraz inwazyjnych odzyskać dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD,
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • nośnikach pamięci użytkowanych w Data Center,
 • nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.

Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Co zyskujesz dzięki laboratorium FORTIS Recovery w Warszawie?

Fizycznymi nośnikami danych w laboratorium FORTIS Recovery zajmujemy się kompleksowo. Oprócz odzyskiwania możemy także na życzenie trwale usunąć dane w sposób niemożliwy do odzyskania. Wystawiamy certyfikaty bezpiecznej utylizacji fizycznych nośników pamięci oraz usuwania danych bez ingerencji w konstrukcję urządzenia.

Nasze umiejętności i wiedza posłużą Ci do:
 • dopełnienia formalności w zakresie obrotu danymi,
 • kontroli nad poufnością dokumentów oraz korespondencji,
 • optymalizacji kosztów utrzymywanej elektroniki,
 • redukcji zanieczyszczeń.
Którykolwiek cel jest dla Ciebie najistotniejszy, możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Skutecznie odzyskamy treści korespondencji, historie kontaktów i dokumenty z pominięciem blokady urządzenia nałożonego przez Twojego pracownika lub podopiecznego. Przygotujemy dyski, laptopy, tablety, telefony i nadajniki GPS dla nowych użytkowników i do sprzedaży. Nieużywana elektronika może bezpiecznie zniknąć z magazynu w Twojej firmie i znaleźć nowych właścicieli. W efekcie masz szansę oszczędzić sobie kosztów, a planecie Ziemi ubytku minerałów oraz nadmiaru śmieci. Odwiedź nas w Warszawie lub napisz, a dowiesz się, do czego jeszcze możemy Ci się przydać.

Usługa odzyskiwania danych Warszawa krok po kroku

Oddając w nasze ręce swój sprzęt i dane, możesz oczekiwać poufności oraz bezpiecznego obchodzenia się z powierzonym urządzeniem.
Dlatego diagnostykę oraz odzyskiwanie danych wykonujemy tylko w warunkach laboratoryjnych. Możesz dostarczyć nam swoje urządzenie osobiście przy ul. Nowy Świat 33 lok. 13 na warszawskim Śródmieściu. Jeśli nie jest Ci po drodze, możesz przesłać nam zgłoszenie zdalnie i bez wychodzenia z domu skorzystać z usługi kurierskiej.

Warszawa

ul. Nowy Świat 33 lok. 13
00 – 029 Warszawa
W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Warszawie.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

ul. Nowy Świat 33 lok. 13, Warszawa
ul. Wincentego Witosa 8, Kłodzko
ul. Graniczna 6, 1 piętro, Rzeszów
ul. Kolejowa 13, Nowy Targ
ul. Alojzego Dambonia 10, Opole
ul. Techników 5, Katowice
ul. Wojciecha Weissa 14/1, Kraków
ul. Trzebińska 40 lok. 9, Chrzanów

Zadzwoń do nas

605 882 883

Zostań Partnerem FORTIS Recovery

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Nasz program partnerski jest bezkosztowy, oparty na obopólnych korzyściach i dający możliwość poszerzenia portfolio oferowanych usług.
Zostaw maila – wyślemy do Ciebie niezobowiązującą propozycję współpracy.