ODZYSKIWANIE DANYCH W NOWYM TARGU

Profesjonalne odzyskiwanie danych Nowy Targ FORTIS Recovery

Naprawa uszkodzonego telefonu na Podhalu to nie problem. Autoryzowane serwisy od Nowego Targu po Zakopane i od Białki Tatrzańskiej po Czarny Dunajec wymieniają stłuczone wyświetlacze w kilka godzin i czyszczą zatkane głośniki w kwadrans.

Jednak odzyskiwanie danych z uszkodzonego telefonu Podhale potrafi ignorować zupełnie. W efekcie drobnej naprawy telefon działa jak nowy, ale bez Twoich zdjęć, filmów, listy kontaktów i historii korespondencji. Winne braków czasem bywa uszkodzenie, które sobie zafundowałeś. Dużo częściej dane bezpowrotnie usuwa restart do ustawień fabrycznych. Serwis musi go wykonać, jeśli telefon objęty jest gwarancją lub naprawa wymaga naruszenia konstrukcji urządzenia. Dlatego kopie zapasowe warto robić zawsze i często. A jeśli kopia zapasowa nie została wykonana, wtedy warto najpierw zgłosić się do laboratorium, by odzyskać dane przed wykonanie ustawień fabrycznych. Jednak uszkodzenia telefonu, tabletu, nadajnika GPS i karty SD trudno zaplanować. Czy to oznacza, że ze zdjęciami wykonanymi tuż przed tym jak telefon wypadł Ci z ręki musisz się pożegnać? Niekoniecznie. Zamiast kopii zapasowej możesz wybrać odzyskiwanie danych.

Odzyskiwanie danych w Nowym Targu

ul. Kolejowa 13, punkt przyjęć: PHONE CLINIC
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-18, sobota 10 – 14
Odzyskiwanie danych w Nowym Targu możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Odzyskiwanie danych, a naprawa telefonu

Odzyskiwanie danych z telefonu to dodatkowa usługa, która może towarzyszyć naprawie uszkodzonego urządzenia mobilnego. Jest dostępna w niewielu serwisach, ponieważ wymaga specjalistycznych narzędzi i dostępu do laboratorium odzyskiwania danych. W Nowym Targu skorzystasz z niej za pośrednictwem serwisu Phone Clinic. Niezależnie od zakresu uszkodzeń oraz ilości zmagazynowanych danych. Każdy tablet i telefon mają szansę wrócić w Twoje ręce w stanie sprzed usterki. Nie musisz dysponować kopią zapasową, a gwarancję stracisz tylko, jeśli i tak wyklucza ją uszkodzenie mechaniczne.
Ekstrakcja danych jest wykonywana w profesjonalnie wyposażonym laboratorium odzyskiwania danych FORTIS Recovery. Urządzenie, które dostarczasz do serwisu, przechodzi wstępną diagnostykę. Jeśli chcesz zachować dane, a naprawa to wyklucza, Twój telefon lub tablet zostaje oddany w ręce specjalistów z FORTIS Recovery. W naszym laboratorium oceniamy szanse na odzyskanie danych z uszkodzonego telefonu i przesyłamy Ci informację zwrotną w tej sprawie. Jeśli proponowane metody i koszty są dla Ciebie do przyjęcia, realizujemy odzyskiwanie danych. Telefon wraz z utworzoną przez nas kopią Twoich treści wraca do serwisu, gdzie następnie jest naprawiany.

Czy w Nowym Targu odzyskiwanie danych z Twojego nośnika jest dostępne?

Za pośrednictwem Phone Clinic w Nowym Targu możesz zlecić także odzyskiwanie danych z telefonu, który ma się dobrze i nie wymaga większych napraw. W laboratorium FORTIS Recovery profesjonalnie odzyskamy dane z każdego modelu:
 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD,
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • nośnikach pamięci użytkowanych w Data Center,
 • nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.
Twój nośnik danych może być sprawny lub uszkodzony. Poradzimy sobie także z urządzeniami zablokowanymi oraz niewykazującymi chęci uruchomienia. Możesz dostarczyć nam cały komputer, konsolę, aparat fotograficzny lub wymontowany dysk. W jakimkolwiek też stanie będzie Twój telefon, tablet albo GPS, gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody nie dojdzie do dalszej dekonstrukcji urządzenia.

Usuwanie i odzyskiwanie danych w Nowym Targu FORTIS Recovery

Fizycznymi nośnikami danych w laboratorium FORTIS Recovery zajmujemy się kompleksowo. Zawsze zrobimy wszystko, co umiemy, aby skutecznie i poufnie odzyskać Twoją korespondencję elektroniczną, historie kontaktów i dokumenty. Na życzenie utylizujemy też fizyczne nośniki pamięci i wystawiamy certyfikaty potwierdzające trwałe usunięcie danych. Świadczymy tego typu usługi firmom oraz osobom prywatnym.
Trwałe usuwanie danych możemy wykonać także bez dekonstrukcji Twojego nośnika. Przydajemy się, kiedy chcesz przygotować dyski, laptopy, tablety, telefony i nadajniki GPS dla nowych użytkowników lub do sprzedaży. Nieużywana elektronika może bezpiecznie zniknąć z Twojego domu lub firmy i znaleźć nowych właścicieli. Dostajesz od nas doskonałą okazję, aby zbyć nieużywaną elektronikę bez obaw o wyciek poufnych treści. Odwiedź nas w Nowym Targu, a dowiesz się, w czym jeszcze umiemy Ci pomóc.

Jak zamówić odzyskiwanie danych FORTIS Recovery w Nowym Targu?

Oddając w nasze ręce swój sprzęt i dane, możesz oczekiwać poufności oraz bezpiecznego obchodzenia się z powierzonym urządzeniem. Aby Ci to zapewnić, diagnostykę i odzyskiwanie danych wykonujemy tylko w warunkach laboratoryjnych w naszej siedzibie w Śródmieściu Warszawy.  Aby Twój nośnik danych się u nas znalazł, wystarczy, że dostarczysz go osobiście do naszej placówki partnerskiej Phone Clinic w Nowym Targu przy ulicy Kolejowej 13. Jesteśmy tam dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00. Jeśli do Phone Clinic nie jest Ci nie po drodze lub jesteś w odległej od Nowego Targu części Podhala, możesz zamówić odzyskiwanie danych bez wychodzenia z domu. Wyślij nam zgłoszenie online i skorzystaj z usługi kurierskiej.

Odzyskiwanie danych Nowy Targ

Nowy Targ

ul. Kolejowa 13, punkt przyjęć: PHONE CLINIC
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-18, sobota 10 – 14
W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz szanse powodzenia procesu odzyskiwania danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub odbierając w Phone Clinic przy ul. Kolejowej 13 w Nowym Targu.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.
Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. A jeśli jest coś, co moglibyśmy zmienić, to z wdzięcznością przyjmiemy taką informację.

Tutaj wystawisz swoją opinię

Bardzo dziękujemy za tę życzliwą pomoc.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883