ODZYSKIWANIE DANYCH W GDAŃSKU

Profesjonalne odzyskiwanie danych Gdańsk
FORTIS Recovery

Czasami Twoje dalsze życie zależy dosłownie od jednego dnia. Wyobraź sobie, że szef poprosił Cię o wykonanie prezentacji dla ważnego klienta. Od niej zależy Twój awans i duża podwyżka. Siedziałeś nad tą prezentacją przez kilka nocy z rzędu. Ucierpiała na tym Twoja rodzina i trochę organizm. Trudno. Odeśpisz później. Jednak udało Ci się. Skończyłeś prezentację, która jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie w życiu zrobiłeś. Jesteś szczęśliwy i wiesz, że za kilka dni wszystko pójdzie Ci świetnie. Wyczekiwany od dawna awans masz już w kieszeni. Idziesz spokojnie spać.

Jednak w ciągu nocy do Twojego laptopa dostaje się zajadły wirus i kasuje wszystko, co się na nim znajduje. W tym oczywiście prezentację. Czujesz się okropnie. Jesteś wściekły, rozżalony, przestraszony i zrezygnowany. Musisz zaczynać od zera. W dodatku masz świadomość, że ta nowa prezentacja, nie będzie już tak dopracowana, jak poprzednia. Goni Cię czas. O śnie przez najbliższe dni w ogóle możesz zapomnieć. Spokojnie! Utrata danych nie jest niczym nieodwracalnym w wielu przypadkach.

Odzyskiwanie danych Gdańsk

Odzyskiwanie danych w Gdańsku możesz zlecić w jednym z naszych punktów partnerskich. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój nośnik bez dodatkowych uszkodzeń bezpiecznie dotrze do laboratorium. Czekamy na możliwość odzyskania danych dla Ciebie. Napisz lub zadzwoń do nas także wtedy, kiedy chcesz nawiązać współpracę na zasadach umowy partnerskiej.

Utrata danych w Gdańsku – co zrobić?

Przede wszystkim, nie panikować. Twoje dalsze kroki w dużym stopniu zależą od tego, co jest przyczyną wykasowania się samoistnego pliku. W opisanym przez nas wyżej przypadku założyliśmy, że najbardziej prawdopodobnym winowajcą był wirus. My zajmiemy się profesjonalnie Twoim komputerem i pomożemy odzyskać dane. Jednak na przyszłość radzimy Ci po prostu bardziej uważać. Przede wszystkim, koniecznie zainstaluj sobie dobry program antywirusowy. Nie zapominaj o jego regularnych aktualizacjach! Pamiętaj też o systematycznym instalowaniu aktualizacji systemu operacyjnego w Twoim komputerze.

Jak działają wirusy komputerowe?

Twój komputer przeżył atak wirusa? Zależy Ci na tym, żeby odzyskać utracone pliki w Gdańsku? Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Tylko spokój Cię ocali. Rozwój technologii spowodował, że coraz więcej danych przechowujemy na komputerach, laptopach oraz na urządzeniach mobilnych. To wygodne i proste rozwiązanie. Pewnie tak, jak większość ludzi na co dzień nie myślisz o tym, że coś złego mogłoby się im przytrafić. Śmiało korzystasz z laptopa zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Myślisz, że Twoje dane są bezpieczne. Nie zawsze. Niestety rzeczywistość wygląda tak, że bardzo łatwo jest stracić ważne pliki. Sam się zresztą o tym przed chwilą przekonałeś.

Nie tylko komputery stacjonarne, ale również laptopy i tablety, są wprost stworzone do tego, aby przechowywać i przetwarzać na nich różnego rodzaju dane. Mają ultra szybkie procesory, mocne karty pamięci oraz pojemne dyski. Do tego musimy jeszcze dodać super szybkie oprogramowanie. Aż chce się na takich urządzeniach pracować. Jednak bez zapewnienia im odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, wszystkie zgromadzone dane mogą zostać zniszczone i wykasowane przez wirusa komputerowego.

Jak odzyskać dane z dysku w Gdańsku?

Czasami jest tak, że złośliwe oprogramowanie tylko czeka na to, żeby zaatakować Twój komputer. Wpływa on negatywnie na cały system operacyjny i może wykasowywać ważne informacje z Twojego komputera. Celem działania wirusa jest:

 • usuwanie lub uszkadzanie plików użytkownika;
 • blokowanie dostępu do poszczególnych elementów systemu operacyjnego lub komputera;
 • selektywne szyfrowanie plików i zmiana ich budowy;
 • wycieranie lub kasowanie tablic partycji;
 • przekazywanie kontroli nad laptopem hakerom;
 • używanie laptopa do zdalnego hakowania lub innych niekorzystnych dla właściciela czynności;
 • wykradzenie danych osobowych;
 • przesyłanie wiadomości typu spam.

To tylko przykłady. Potencjalnych szkód, jakie może wyrządzić wirus komputerowy, jest o wiele więcej. Na szczęście nowoczesne programy komputerowe dosyć skutecznie nauczyły się wykrywać, zwalczać i niszczyć wirusy. Jednak jest to ciągły wyścig. Wirusy się mutują w zastraszającym tempie, a programy antywirusowe starają się za nimi nadążyć. O tym, że ten proces przez cały czas trwa, najlepiej świadczą bardzo częste aktualizacje do programów antywirusowych. Dlatego mimo odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na laptopie nadal zdarza się częściowe lub całkowite usunięcie plików.

Zresztą właśnie przekonałeś się o tym na własnej skórze. Dlatego tak na przyszłość zachęcamy Cię do regularnego tworzenia kopii zapasowych plików oraz do zadbania o swój system operacyjny. Gdy będzie duplikował pliki, to w ten sposób ochronisz się przed nieoczekiwaną i nieodwracalną utratą danych z komputera. A teraz, gdy nie posiadasz takiej kopii danych, serdecznie zachęcamy Cię do zgłoszenia się po pomoc do naszego konsultanta. Zajmujemy się w nim między innymi szybkim i skutecznym odzyskiwaniem danych w takich sytuacjach.

Czy odzyskiwanie danych w Gdańsku jest możliwe?

W laboratorium FORTIS Recovery potrafimy profesjonalnie i bezinwazyjnie odzyskać dane z każdego modelu:

 • smartfona,
 • iPhone’a,
 • tabletu,
 • dysku HDD,
 • dysku SSD,
 • dysku SSHD
 • pendrive’a (pamięci USB),
 • karty SD/microSD,
 • nadajnika GPS,
 • dysków wykorzystywanych w macierzach RAID,
 • serwera,
 • każdego nośnika danych, którym zechcesz nas zaskoczyć.

Radzimy sobie także ze sprzętem zablokowanym, uszkodzonym oraz niewykazującym chęci uruchomienia. Zawsze, kiedy nie wiesz, jak sobie poradzić z urządzeniem stanowiącym fizyczny nośnik danych, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Możesz dostarczyć nam cały komputer lub wymontowany dysk. Gwarantujemy, że bez Twojej wiedzy i zgody, nie dojdzie do dekonstrukcji urządzenia i utraty okresu gwarancyjnego.

Odzyskiwanie danych Gdańsk przez FORTIS Recovery

Pierwszy etap polega na ocenie stanu Twojego urządzenia, wyborze optymalnej metody odzyskiwania danych oraz ocenie szans powodzenia tego procesu. Następnie otrzymasz od nas wyniki ekspertyzy, a po zapoznaniu się z nim podejmiesz wiążącą decyzję. Akceptacja metod i kosztów usługi skutkuje przejściem do właściwej usługi odzyskiwania danych. Wszelkie działania podejmujemy po konsultacji z Tobą, a jakiekolwiek zmiany wymagają Twojej zgody.

Gwarantujemy bezpieczeństwo urządzenia oraz poufność danych. Zarówno diagnostyka, jak i odzyskiwanie danych wykonujemy w specjalistycznym laboratorium w Warszawie. Potrzebujesz profesjonalnej usługi odzyskiwania danych? Znajdziesz nas w Gdańsku. Sprawdź godziny otwarcia placówki i osobiście zleć odzyskiwanie danych FORTIS Recovery lub prześlij nam elektroniczne zgłoszenie i odzyskaj dane bez wychodzenia z domu.

Odzyskiwanie danych Gdańsk

W pierwszym kroku specjaliści w naszym laboratorium oceniają stan Twojego urządzenia, wybierają optymalną metodę oraz określają szanse powodzenia procesu odzysku danych. Przesyłamy Ci wynik ekspertyzy i oczekujemy na Twoją akceptację. Dopiero na tym etapie czeka Cię wiążąca decyzja. Jeśli koszty i metoda są dla Ciebie do przyjęcia, odzyskujemy dane. Otrzymujesz je wraz z ekstrahowanym urządzeniem za pośrednictwem kuriera lub możesz je odebrać w placówce partnerskiej FORTIS Recovery w Gdańsku.

Byłeś naszym Klientem?

Rzetelność naszego Laboratorium opiera się między innymi na Twoich opiniach.

Prosimy o poświęcenie 3 minut na wstawienie opinii, która będzie przydatna innym w ocenie i wyborze naszego laboratorium, szczególnie, jesteś zadowolony z naszych usług i przebiegu współpracy. To wiele dla nas znaczy i pozwala nam się dynamicznie rozwijać.

Odwiedź nas

Sprawdź gdzie odzyskać dane w Twoim mieście

Zadzwoń do nas

605 882 883