KASOWANIE DANYCH

Trwałe kasowanie danych

Profesjonalne kasowanie danych

Trwałe kasowanie danych to zwykła konieczność w dzisiejszych czasach.

Jeśli z komputera korzysta kilka osób lub użytkownik postanawia go sprzedać, należy zadbać, aby zawarte w nim poufne dane pozostały niedostępne dla innych. Oferta kasowania danych skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy cenią sobie poufność lub są zobligowani do ochrony danych.
Zwykłe usunięcie danego pliku i opróżnienie kosza nie gwarantuje, że plik zniknął na zawsze. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych, dzięki czemu nasi Pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i narzędzia do trwałego kasowania danych.

Wystawiamy certyfikat potwierdzający profesjonalne wykonanie usługi kasowania danych oraz utylizacji nośnika.

Kasowanie danych

Metoda sprzętowa

TRWAŁE KASOWANIE DANYCH – METODA SPRZĘTOWA

Oferta ta związana jest z uszkodzeniem dysku w taki sposób, że zarówno odzyskanie informacji, jak i dalsze z niego korzystanie, okazują się niemożliwe. Wynika to z faktu, że poddany procesowi nośnik traci właściwości pozwalające na jego zapis oraz odczytywanie. Jest to metoda najskuteczniejsza, ponieważ usuwa zawartość zarówno z nośników sprawnych, jak i uszkodzonych w taki sposób, że nie jest możliwy dostęp do informacji z poziomu urządzenia (komputera, laptopa itd.).
Kasowanie danych

Metoda programowa

TRWAŁE KASOWANIE DANYCH – METODA PROGRAMOWA

Oferujemy trwałe usuwanie plików z dysku, a następnie poddanie go procesowi nadpisywania w standardzie wyznaczonym przez Klienta. Dzięki takiemu zabiegowi odzyskanie plików staje się niemożliwe, natomiast korzystanie, czy też sprzedaż, bądź utylizacja nośnika, staje się bezpieczna. Opcja ta możliwa jest tylko w przypadku, gdy nośnik jest w pełni sprawny, gdyż gwarantuje to trwałe kasowanie danych z całej jego powierzchni.
Kasowanie danych

Utylizacja nośnika

UTYLIZACJA NOŚNIKA

Oferujemy profesjonalną utylizację nośnika. Na Twoje życzenie odbieramy wszystkie płyty, dyski, karty pamięci, telefony, które nie spełniają już wymogów przedsiębiorstwa lub zwyczajnie wyczerpały się eksploatacyjnie i należy je zutylizować.

Jesteś zainteresowany trwałym kasowaniem danych?
Wyślij pytanie na maila: biuro@fortisrecovery.pl opisz rodzaj i ilość nośników, z jakich chcesz usunąć dane.
Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wycenę. Gwarantujemy szybką odpowiedź!

605 882 883

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy.

biuro@fortisrecovery.pl

Masz pytanie odnośnie swojego zlecenia? Skontaktuj się bezpośrednio z technikiem.

Zamów bezpłatnego kuriera

Zależy Ci na czasie i jesteś zdecydowany? Użyj formularza na stronie, by zamówić kuriera online po odbiór nośnika.