Odzyskiwanie danych w Krakowie

Pijesz kawę w miłej kawiarni na rynku w Krakowie. Podziwiasz uroki ulubionego miasta i cieszysz się chwilą. Zamyślony, strącasz telefon łokciem i ten ląduje na podłodze. Pierwsze, co zauważasz to rozbity ekran. Próbujesz odblokować urządzenie, ale nic się nie dzieje. W pamięci telefonu masz zapisane wszystkie ważne kontakty i zdjęcia. Utrata danych nie jest jednak nieodwracalna. Najważniejsze to zachować spokój i zlecić odzyskiwanie danych specjalistom. Szansa na przywrócenie wartościowych informacji jest naprawdę duża!

Potrzebujesz odzyskiwania danych w Krakowie? Zgłoś się do laboratorium FORTIS Recovery.

Możesz zostawić w tych punktach swój nośnik oraz odebrać go po odzyskaniu danych tutaj:

Kraków, ul. Wojciecha Weissa 14/1, punkt przyjęć: IMPOL-TEL
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00

Uszkodzenia nośników pamięci

Odzyskiwanie danych jest specjalistyczną usługą, z której warto skorzystać w przypadku zarówno częściowego, jak i trwałego uszkodzenia nośnika danych. Metoda i skuteczność podjętych działań uzależniona jest przede wszystkim od przyczyny i zakresu powstałych uszkodzeń. Można wyróżnić dwa rodzaje uszkodzeń: logiczne i fizyczne, wpływające na ostateczny koszt odzysku danych.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego nośnika w Krakowie

W ostatnich latach wzrasta liczba samodzielnych prób odzyskiwania danych poprzez rozebranie urządzenia czy korzystanie z jednego z dostępnych w Internecie programów. Podejmowanie tego typu działań stanowi prostą drogę do bezpowrotnej utraty danych.

Najlepszą i najrozsądniejszą, a często także jedyną możliwą opcją, jest skorzystanie z profesjonalnej usługi odzyskiwania danych. Specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu potrafią odzyskać niemal wszystkie dane. Pomagają zarówno w przypadku uszkodzeń logicznych, jak i fizycznych.

Profesjonalna usługa odzyskiwania danych sprawdza się w celu przywrócenia danych utraconych wskutek skasowania lub sformatowania nośnika, a także mechanicznego uszkodzenia. Jak odzyskać dane z telefonu w Krakowie? Tylko w profesjonalnym laboratorium FORTIS Recovery.

Profesjonalne odzyskiwanie utraconych danych w Krakowie przez FORTIS Recovery

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z takich nośników jak smartfon, iPhone, tablet, dysk HDD, SSD czy SSHD, karta SD, karta microSD, pendrive, macierz RAID i innych. Jesteśmy w stanie odzyskać dane z zablokowanych i uszkodzonych urządzeń. Zlecając odzyskiwanie danych Kraków profesjonalistom należy odpowiednio zabezpieczyć nośnik, a następnie dostarczyć go do naszej placówki przy ulicy Wojciecha Weissa 14/1 lub zamówić odzyskiwanie danych bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy wysłać zgłoszenie online i dostarczyć urządzenie za pośrednictwem kuriera. Nie podejmujemy żadnych działań bez zgody klientów. Kompleksowe usługi świadczone przez nasze laboratorium obejmują diagnostykę, wycenę i odzyskiwanie danych. Gwarantujemy poufność i bezpieczne obchodzenie się z powierzonym nam sprzętem. Ekstrakcja danych odbywa się w warunkach laboratoryjnych.

[Tutaj] znajdziesz listę innych naszych partnerów w całej Polsce.

Dla Twojej wygody oferujemy również bezpłatnego kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę skąd tylko chcesz – Zamów kuriera tutaj.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *