Odzyskiwanie danych Nowy Targ

Robisz porządek w folderze z prezentacjami firmowymi na dysku twardym. Usuwasz stare, niepotrzebne treści, w tym dokument dotyczący najlepszych atrakcji w Nowym Targu. Chociaż robisz to świadomie, zupełnie zapomniałeś o tym, że prezentacja będzie potrzebna w trakcie przesuniętej z poprzedniego miesiąca konferencji. Utrata tych cennych danych wydaje się być nieodwracalna, ponieważ nie posiadasz kopii zapasowej. Czy przywrócenie prezentacji jest możliwe? Odzyskiwanie danych Nowy Targ z FORTIS Recovery to nie problem.

Utrata danych z dysku

W dzisiejszych czasach utrata danych elektronicznych zdarza się bardzo często. Jakie są najczęstsze przyczyny utraty danych? Pliki znajdujące się na dyskach twardych można usunąć przez przypadek. Kolejnym powodem zniszczenia i utraty danych mogą być wirusy komputerowe. Z racji swojej budowy, sprzęt komputerowy często ulega awariom i fizycznym uszkodzeniom. Utrata plików może nastąpić także wskutek przypadkowego sformatowania dysku, błędów programów komputerowych czy problemów z energią elektryczną.

Odzyskiwanie danych z laptopa i telefonu w Nowym Targu

W Nowym Targu możesz również zanieść uszkodzone urządzenie do jednego z naszych punktów:

Nowy Targ, ul. Kolejowa 13, punkt przyjęć: PHONE CLINIC
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9-18, sobota 10 – 14

Najłatwiejszym sposobem na przywrócenie danych z urządzenia jest skorzystanie z kopii zapasowej. Opcja ta sprawdza się jednak tylko w przypadku regularnych, świadomie wykonywanych kopii znajdujących się na nośniku danych. Nie posiadasz kompletnej kopii zapasowej lub nigdy jej nie wykonywałeś? Oczywiście można podjąć się prób uruchomienia urządzenia na własną rękę i skorzystania z darmowego oprogramowania dostępnego w sieci.

Samodzielne odzyskiwanie danych związane jest jednak z dużym ryzykiem. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy w tym zakresie może to być prosta droga do utraty szansy na odzysk utraconych treści. Odzysk 100% danych to zadanie wyłącznie dla specjalistów. 

Profesjonalne odzyskiwanie danych Nowy Targ              

W przypadku utraty danych najbezpieczniej skorzystać z usług specjalistycznej firmy. FORTIS Recovery dysponuje sprawdzonymi i skutecznymi narzędziami. Profesjonalne laboratorium zapewnia odpowiednie, sterylne warunki umożliwiające bezpieczne odzyskiwanie utraconych danych. Nasi specjaliści posiadają wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie. Dobrze wiemy co robić, aby skutecznie odzyskać wszystkie pliki niezależnie od rodzaju nośnika i zakresu jego uszkodzeń. Podczas ekstrakcji danych nie ingerujemy w konstrukcję urządzenia. Zgłoś się do naszego laboratorium!

Nasza oferta obejmuje ponadto usługę trwałego usuwania danych, uniemożliwiającą ponowne ich odzyskanie w przyszłości. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych zapewniamy także bezpieczną utylizację nośników pamięci. Odzyskiwanie danych w FORTIS Recovery w Nowym Targu to gwarancja zaangażowania i skuteczności.

[Tutaj] znajdziesz listę innych naszych partnerów w całej Polsce.

Dla Twojej wygody oferujemy również bezpłatnego kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę skąd tylko chcesz – Zamów kuriera tutaj.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *