Odzyskiwanie danych w Chrzanowie

Twój telefon upadł podczas spaceru po rynku w Chrzanowie i nie da się go odblokować. To właśnie na nim przechowujesz wszystkie ważne zdjęcia, filmy i dokumenty. Jakby tego było mało, straciłeś także listę kontaktów i hasła dostępu. Od dawna planujesz wykonać kopię zapasową danych, ale ciągle o tym zapominasz? Zastanawiasz się, czy odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń jest możliwe? Zgłoś się do laboratorium FORTIS Recovery.

Jeśli chcesz bezpiecznie i skutecznie odzyskać dane, uszkodzony nośnik możesz przynieść:

Chrzanów, ul. Trzebińska 40 lok. 9, punkt przyjęć: OFFICE POINT
godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.30 – 16.30

Najczęściej, podczas upadku, psuje się wyświetlacz i dotykowa szybka, jednakże prawie w każdym przypadku uszkodzenia mechanicznego jesteśmy w stanie skutecznie odzyskać dane.

Możliwości odzyskiwania danych

Jedną z opcji odzyskiwania danych jest skorzystanie z porad dostępnych w internecie. W sieci dostępnych jest mnóstwo programów zarówno darmowych, jak i profesjonalnych. Należy jednak pamiętać, że nie istnieje żadna uniwersalna metoda odzyskiwania danych. Niektóre z nich prowadzą do trwałych zmian w pamięci urządzenia, czego skutkiem może być nawet dekonstrukcja wykluczająca możliwość kolejnej próby naprawy czy skutecznego odzyskania danych.

Odzyskiwanie danych z telefonu czy dysku wymaga bowiem fachowej wiedzy i doświadczenia oraz specjalistycznego laboratorium informatycznego oferowanego przez profesjonalistów. Samodzielne próby odzyskania danych podejmowane bez posiadania niezbędnej wiedzy oraz potrzebnych narzędzi prowadzą najczęściej do powiększenia rozmiaru pierwotnej usterki, utrudnienia pracy specjalistom oraz wzrostu kosztów usługi.

Profesjonalne odzyskiwanie danych w Chrzanowie

Najlepszym, często jedynym rozwiązaniem, jest skorzystanie z wykonywanych profesjonalnie usług odzyskiwania danych. Firmy te dysponują odpowiednim zapleczem technologicznym, składającym się z nowocześnie wyposażonego laboratorium wykorzystującego najnowsze narzędzia, pozwalające przywrócić dane niemal we wszystkich przypadkach ich utraty.

Odzyskiwanie danych wymaga także sterylnych warunków, które spełniają komory bezpyłowe. W Chrzanowie można odzyskać dane niemal z każdego nośnika pamięci fizycznej. Laboratorium FORTIS Recovery odzyska dane z każdego modelu smartfona, iPhone’a, tabletu, dysku HDD, SSD, SSHD, karty microSD/SD, pendrive’a itp.

Odzyskiwanie danych FORTIS Recovery

Usługa odzyskiwania danych świadczona jest przez kadrę specjalistów, których cechuje zaangażowanie i wytrwałość. Współpracując z naszą firmą możesz oczekiwać bezpieczeństwa sprzętu i danych. Świadczymy kompleksowe usługi odzyskiwania danych z fizycznych nośników pamięci oraz trwałego usuwania danych, podczas których nie ingerujemy w konstrukcję urządzenia.

Zgłoś się do laboratorium FORTIS Recovery! Jesteśmy w stanie skutecznie odzyskać wszystkie utracone dane, takie jak dokumenty firmowe, listy kontaktów, korespondencję czy multimedia. Odzyskiwanie danych Chrzanów możesz zlecić osobiście w punkcie przy ulicy Trzebińskiej 40 lok. 9 lub bez wychodzenia z domu poprzez przesłanie zgłoszenia w formie elektronicznej i przekazanie urządzenia kurierowi

[Tutaj] znajdziesz listę innych naszych partnerów w całej Polsce.

Dla Twojej wygody oferujemy również bezpłatnego kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę skąd tylko chcesz – Zamów kuriera tutaj.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *